Keresés

Találatok száma: 136
Előző 1 / 7 Következő
  • 2017.04.27. 16:33
    Interjúk az egyesület MARB-os pilótáival a verseny után, ahol bő harminc kilométert tettek meg versenytempóban.Miként értékeled a hat gyorsból álló Kazár Rallysprintet? Voltak-e kalandjaitok? Ha újra rajtolhatnál tennél-e valamit másképp? Varga Csaba - Major Imre BMW M3Varga Csaba:- A Kazár Rallysprint, mind a szervezésben mind a pálya minőségében kitűnő volt, csak elismerően tudok nyilatkozni a versenyről, és a szervezőkről. - Igen, volt egy kalandosnak mondható szakaszunk, amikor megszűnt Major Imre navigátorommal a kapcsolat, mert  elment a „kihangosítás” az átbeszélőbenKazár Rallysprint

• 2014.09.22. 15:31
    A cseh rallysprint hetedik futamát rendezték a hétvégén. Az erről készült összefoglalót pedig itt láthatjátok. Képernyő kinagyít, hangerő felteker, és élvezzétek! Rally Jeseniky Csehország Rallysprint

Rallysprint

• 2014.09.02.
    egységet. A Maximmun Racing Team az előttünk álló napokban már az eredeti felállásban - Szőke Tomival kiegészülve - készül a kassai megmérettetésre, ahol a nevezési lista alapján rendkívül komoly mezőnyben kell ismét bizonyítani. A Steelvent Miskolc Rallysprint végeredménye: Licence: 1. Kazár Miklós, Percze Nándor (Mitsubishi Lancer EVO) 14:11,0 2. Tőzsér Áron, Szebellédi László (BMW M3) +1:35,1 3. Juhász Csaba, Juhász Zsolt (Renault Megane) +1:37,1 4. Büttösi Zsolt, Radványi József (Mitsubishi Lancer EVO VI) +1:41,4 5. Németh "Kisubi" István - Németh "Uborka" István (Lada 2101Maximmum Racing Team Miskolc Rallysprint Marosréti Ervin Rallysprint
  • A Kelet-régió következő rallysprint futama.

Rallysprint

• 2014.04.13. 22:42
    Máris megtekinthetünk egy összefoglalót a vasárnapi versenyről...

Rallysprint

• 2013.04.29. 08:31
    Ózd RallySprint

Rally

• 2013.04.23. 08:02
    gyors is. Mi történt a szervizparkban?Laskai István:–        Elmentem a versenybírókhoz, a rajtidőt tisztázni a harmadik futamra. Egyébként itt kell megjegyeznem, hogy ritka jól szervezett verseny volt az I. Suzuki – Kaiser RallySprint, úgyhogy KÖSZI DOKI!!! Zsoltiék pedig hozzáfogtak a hiba megkereséséhez.Hajóka:–        Mi történt tehát valójában?Bajnógel Zsolt:–        Felemeltük az autót és kiderült, hogy a Trabinak az első rugókötegének a vége, ahol a futómű rögzül a kasznihoz, letört. Így Intarzia berakásos Trabant 601 SR futómű… – I. Suzuki - Kaiser Rally Sprint Ózd(Interjú a Bajnógel–Laskai kettőssel – Trabant 601 SR)A 2013. április 13-14-én lezajlott I. Ózd RallySprint verseny tapasztalatairól kérdeztem a mezőny legkisebb kategóriájának győztesét. A Bajnógel Zsolt Laskai István kettős neve nem ismeretlen az amatőr rally világában. 2012-ben az SRT Bajnokság H1 kategóriájának győzteseként, valamint a BAZ Rally versenysorozatának ötödik helyezettjeként váltak ismertté a rally rajongóinak körében. A „kék csoda”, vagy ahogyan sokak emlegetik, a „Fanyúl” ismételten okozottÓzd RallySprint

Rally

• 2013.04.22. 16:37
    Rövidre szabott riport Bütösi Zsolt autóversenyzővel, az Ózdi Rallysprint után.Lada Ózdi Rallysprint

Rally

• 2013.04.16. 15:53
    Mitsubishi Ózd RallySprint

Rally

• 2013.04.15.
    Győzelem a királdi körön Kölcsönautóval is a leggyorsabb volt Kazár Miklós az idei esztendő első rallysprint futamán. Az I. Suzuki Kaiser Ózd Rallysprint M (meghívásos) kategóriáját ugyanis a Maximmun Racing Team pilótája nyerte meg. A 15 kilométeres királdi körgyorsaságin Kiss Viktor R4-es Mitsubishijét terelgette a bajnoki címvédő, méghozzá rendkívül eredményesen. A három szakaszból kettőt megnyert, így összetettben is ő bizonyult a legjobbnak. - Egy körben kétszer láthatták a nézők ezt a versenyautót - kezdte az élménybeszámolóját Kazár Miklós. - Először Viktor vezetett, utána pedig ... engedi és lesz rá ismét lehetőség, akkor szívesen indulok el egy-egy sprintversenyen is. Az I. Suzuki Kaiser Ózd Rallysprint M csoportjának a (nem hivatalos) végeredménye: 1. Kazár Miklós 2. Hadik András, Balla Nikoletta 3. ifj. Béres József, Répás Zoltán 4. Balogh János 5. Budavári Zoltán, Kulcsár Csaba 6. Lencse Zoltán, Hofbauer Tamás (Mitsubishi Lancer R4) 22:15,30 (Subaru Impreza) +6.9 (Subaru Impreza) +8.5 (Mitsubishi Lancer EVO IX) +13.1 (Mitsubishi Lancer EVO VII) +42.4 (Mitsubishi Lancer EVO IX) +1:28,6 Ózd RallySprint Maximmun Racing Team Rallysprint