Keresés

Találatok száma: 3
Előző 1 / 1 Következő
  • 2014.11.10. 12:50
    Húsz év elteltével az akkori festéssel megegyező autóval vág neki a Wales Rally GB futamának a Wilson család ifjú sarja Matthew Wilson. Malcolm Wilson fia egy Ford Fiesta RRC-t fog terelgetni a 2014-es szezonzáró WRC futamon.Matthew Wilson hosszú idő után tér vissza a WRC-be. A WRC2 kategóriában induló brit pilóta, szurkolóinak szórakoztatása mellett egy jó eredményben is bízik ugyanis kilencedik alkalommal áll rajthoz a gyakorlatilag hazai versenynek számító walesi száguldáson a legendás 1994-es festéssel.57. futamán fog rajthoz állni a Matthew Wilson-Scott Martin kettős. A tíz évvel ezelőtt ... , 2014-ben elkezdődött  WRC-s pályafutásuk során kétszer a negyedik helyen látták meg a célt – 2007.  Japán Rally, 2011.  Ausztrál Rally.Matthew Wilson: Hosszú ideje, hogy nem ültem versenyautó kormánya mögött éles körülmények között. Már nagyon várom, hogy beülhessek és száguldhassak a WRC legendáinak számító walesi szakaszokon. Scottal [Martin] már nagyon várjuk, hogy szórakoztathassuk szurkolóink hazai versenyünkön, az óriási megtisztelésnek számító festésű autónkkal.A Michelin Pilot Sport autó ikonikus alakja a brit ralis történelemnek, valamint a Wilson család számára is ... szurkolók, hogy mi a véleményem az akkor autóról, ami azt jelenti számomra, hogy milyen szeretettel gondol vissza a rally közönség az akkori időkre.Matthew jó ideje nem vett részt WRC futamon, de nincs kétségem afelől, hogy ő és Scott izgalmas és látványos versenyzéssel kivívják majd a brit szurkolók támogatását.Fotók: M-Sport 1994-ben a Malcolm Wilson által vezetett Michelin Pilot Escort RS Cosworth nyerte az MSA British Rally Championship küzdelmeit. WRC Rally
  • 2014.10.31. 11:27
    jártunk Spanyolországban, folyamatosan finomítottuk a beállításainkat, aminek köszönhetően, összességében jól haladunk. Alig várom, hogy elkezdjünk a felkészülést a Wales Rally GB futamára.Hayden Paddon (# 20 Hyundai i20 WRC, navigátor: John Kennard) a kilencedik helyen zárta futamot, úgy, hogy eddig mindössze csak a tavalyi spanyol futamon indult aszfalton. A futam emlékezetesen indult a 27 éves új-zélandi pilóta számára ugyanis a pénteki murvás nyitónapon pályafutása első szakaszgyőzelmét aratta a harmadik szakaszon.Paddon: Összességében pozitívan zártuk a versenyt. Sikerült az első ... szakaszgyőzelmemet megszereznem. A szűk aszfaltos szakaszokon rengeteget küzdöttünk a beállításokkal, de mindannyian rengeteget tanultunk. Az aszfaltos teljesítményünk egyértelműen fejlődött. Nagyon örülök, hogy sikerült a legjobb tízben végeznem az idei szezonom egyetlen aszfaltos futamán. Már én is nagyon várom, hogy újra murván versenyezzünk a Wales Rally GB-n.A Rally de Espana futamán első alkalommal résztvevő Hyundai Shell World Rally Team számos hasznos információt szerzett. Az abroncsokat alaposan igénybevevő és a délutáni órákban magas hőmérsékletű aszfalt a futam alatt végig komoly kihívást jelent a ... A Hyundai Shell World Rally Team értékes információkat a szezon utolsó aszfaltos futamán. A csapat Hyundai i20 WRC-je folyamatosan fejlődik. Dani Sordo ás Thierry Neuville az zárónapo a negyedik és a hatodik helyről kezdték, majd nagy csatákban az ötödik és a hatodik helyen fejezték be.Hayden Paddon pályafutása első szakaszgyőzelmét aratta és szezonja egyetlen aszfaltos futamán a kilencedik helyen zárt.A Hyundai Shell World Rally Team elérte elsődleges célját az 50. RallyRACC-Rally de Espana futamán, ugyanis mindhárom autója az első tízben végzett és értékes tapasztalatokkal zárta a ... futamot.A csapat pilótái a nyitónapon két szakaszgyőzelmet is arattak és megszilárdították a pozícióikat a hétvége során. A futam alatt a csapat folyamatosan finomította a Hyundai i20 WRC beállításait a szűk aszfaltos Costa Daurada szakaszain.A Hyundai első alkalommal vett részt kevert felszínű WRC futamon, amely végig komoly kihívások elé állította a Hyundai Shell World Rally Team-et. Két szakaszgyőzelmet aratott a csapat pénteken. Az elsőt Hayden Paddon szerezte meg az SS3 szakaszon, míg  a másodikat Thierry Neuville érte el az  SS6 gyorson. Neuville egy szakasz erejéig vezette az ... összetettet is. A csapat pilótái remek tempóban autóztak ekkor. A szombati és vasárnapi aszfaltos szakaszokon a beállításokra összpontosított, amelyek az autó egyensúlyt javították, a kanyargós és az abroncsokat komolyan igénybevevő aszfaltos szakaszokon.Dani Sordo (# 8 Hyundai i20 WRC, navigátor: Marc Marti) óriási csatában volt a zárónapon Mads Ostberggel a negyedik helyért. A Hyundai Shell World Rally Team pilótájának végül be kellett érnie az ötödik hellyel, 8.9 másodperccel lemaradva norvég riválisa mögött, így Sordo harmadik alkalommal finiselt a legjobb ötben. Saját, szenvedélyes szurkolói előtt A Hyundai Shell World Rally Team mindhárom autója az első tízben végzett az 50. RallyRACC-Rally de Espana futamán.