Keresés

Találatok száma: 6
Előző 1 / 1 Következő
  • 2018.10.04. 18:17
    Mesélnél az addigi versenyzői pályafutásodról? Milyen autókkal versenyeztél eddig, és az eredményeidről is pár szót lécci. - Én a roncsderbi világába beleszülettem. Édesapám kisgyermekkorom óta vitt magával a versenyekre, mivel ő is roncsderbizik.11 éves koromba Trabanttal kezdtem pályafutásom ifi kategóriába. 16 évesen ültem át egy édesapám által épített LADA motoros szöcskébe. Az évek során többféle autót és kategóriát kipróbáltam, de a szívem mégis visszahúzott a szöcskéhez. Az idei év utolsó keceli autocross versenyére így most se viszek mást, mint édesapám által épített WARTBURG motoros

Autocross

• 2018.06.14. 11:09
    Pintér Kupa III. Forduló2018.06.17. KecelringMesélne az eddigi versenyzői pályafutásáról?- Kb. 15 évvel ezelőtt kimentem egy roncsderbi versenyre, nagyon megtetszett, onnan indult a szenvedélyem. Először egy öreg Audim volt, szinte mindig a mezőny végén zártam a versenyeket. De nem keseredtem el, mert nagyon jó volt a csapatom, és mindig jobbat akartunk. Volt még egy pár autóm, amivel már középmezőnyben is tudtam autózni. Körülbelül 8 éve került hozzám a szöcske, ami Darázs Anti bácsié volt. Mindig fejlesztgettük egy kicsit, míg nem mezőny elejére nem kerültem vele. Nem győzöm hangsúlyozni, a ... csapatom a legjobb a világon. Ők mindig mellettem állnak, és nagyon sokan segítenek. Egyszer azon vettem észre magam, hogy megnyertem a bajnokságot. Azóta ötször voltam roncsderbi bajnok a 2-es géposztályban.Már indult ezen a pályán? ha igen akkor, hogy tetszett, milyen eredménnyel zárta a versenyt, ha nem akkor milyen eredménnyel lenne elégedett?- Tavaly indultam először autocrosson, de csak az év második felében tudtam csatlakozni. Akkor is nagyon sok technikai problémám volt. Az idén szeretnék jobb eredménnyel zárni, természetesen bajnok lenni, mint minden versenyző.Az autocross-t mint szakágat

Autocross

• 2015.10.14. 09:32
    Mesélnél az addigi versenyzői pályafutásodról?- Az idei volt az első teljes évünk a keceli autocross sorozatban, előtte három évet versenyeztünk az Országos Gyorsasági Roncsderbi keretein belül, széria géposztályban, ahol 2013-ban sikerült egy harmadik helyet elérni, 2014-ben pedig a bajnokság élére állni. A következő szezon még kérdéses, több terv, elképzelés is van, köztük a Nyirádi autocross sorozat, de a gyorsasági roncsderbi másik kettő kategóriája sincs kizárva. Már indultál ezen a pályán. akkor hogy tetszett, milyen eredménnyel zártad a versenyt?- Két évvel ezelőtt indultam

Autocross

• 2014.10.02. 22:01
    4.-dik fordulója lesz. Jelenleg a második helyen vagyok kettő ponttal lemaradva az elsőtől. Nagyon szoros és kiélezett futamokra lehet számítani.Az utolsó versenyed óta történtek-e fejlesztések az autón?- Nem kellett fejlesztettünk semmit, mert az eddigi beállítások jól működnek.Milyen eredményt vársz magadtól?- Mindenképpen szeretnék az első lenni! Rengetegen jelentkeztek a versenyre, 50 autó várható. Lesznek roncsderbi futamok, ahol kötelező az ütközés, autocrossos futamok – ahol tilos lenne ütközni, de mégis ütköznek – itt lesznek az ország legjobb szöcskéi és 4×4-es, 400 lóerős rallye

Autocross

• 2014.09.23. 22:06
    megköszönni.Különösebb szponzori segítségem nem volt, saját pénzből vágtam neki a versenyzésnek, és ha tetszik, ugrottam fejest a mélyvízbe, aminek később látható nehézségei is megmutatkoztak. Az autocross iránti szenvedélyemet ez sem vette el, és a jövőben is folytatni fogom a versenyzést.Rengetegen jelentkeztek a versenyre, 50 autó várható. Lesznek roncsderbi futamok, ahol kötelező az ütközés, autocrossos futamok – ahol tilos lenne ütközni, de mégis ütköznek – itt lesznek az ország legjobb szöcskéi és 4×4-es, 400 lóerős rallye autók is.Különlegességképpen egy brutális BMW tart kaszkadőr bemutatót, a szünetben