Keresés

Találatok száma: 3
Előző 1 / 1 Következő
  • 2023.08.28. 20:15
    -as, akkoriban legfrissebb Leonnal. Az év szenzációsan sikerült, azonnal az élmezőben voltunk, és egy év végi harmadik helyet ünnepeltünk, ami a technikai hibák nélkül akár még jobb is lehetett volna. 2017-ben folytattuk, viszont már egy fejlettebb verziójú Leonnal, a DSG helyett szekvenciális váltóval. Az utolsó versenyig nyitott volt a bajnoki cím! Négyen voltunk esélyesek, végül egy második helyet sikerült elcsípnem a bajnokságban, ami egy óriási siker volt, és alapot adott a 2018-ban induló WTCR-nek! 2018… Egy örök emlék! Két vadonatúj Cupra, egy teljes WTCR szezon. Olyan nevek között

Hegyi verseny

• 2018.05.15. 20:04
    A Gender Racing Team történetének egyik legelképesztőbb és legizgalmasabb, legsikeresebb versenyhétvégéjét élte meg a Hungaroringen a hétvégi szezonnyitó Laptiming Kupán, mely az MNASZ HE-DO Hankook Autós Gyorsasági OB és az FIA CEZ, a Közép Európai Zóna Trófea 2018-as első fordulója is volt egyben a WTCR betétfutamaként.

Gyorsasági

• 2018.04.26. 16:55
    évben már a második családommá vált. Gender Tomi személyében lett egy olyan mentorom, akire az élet minden más területén is mindig számíthatok. Így természetes, hogy az adott lehetőségekhez mérten próbálom meg én is a maximumot kihozni a versenyzésből. Nagyon várjuk már a hétvégét, hiszen egyrészt ahogy néztük a nevezési listát nagyon jó erős kis formula autós mezőny lesz, másrészt mivel az OB és a CEZ bajnoki forduló a WTCR világkupa betétprogramja lesz, így biztosan nagy élmény lesz többtízezer néző előtt versenyezni a Hungaroringen. Szintén inspiráló, hogy lesz egy új csapattársam Rolandon A hazai gyorsasági autósport legmeghatározóbb formula autós csapata az idei szezonban is nekivág az MNASZ He-Do Hankook Autós Gyorsasági Országos Bajnokság és a CEZ az FIA Közép Európai Zóna Trófea sorozatnak melynek a nyitó fordulóját a hétvégén rendezik a Hungaroringen a WTCR Túraautó Világ Kupa betétprogramjaként.WTCR