Keresés

Találatok száma: 5
Előző 1 / 1 Következő
  • 2013.06.21.
    tudtunk lenni, így lehetőségünk nyílt arra, hogy a tőlünk telhető legjobb szakmai tudással segítsük őt. Ez úton is gratulálunk neki a második helyhez! Reméljük, a Lábatlan-Nyergesújfalu Rallyn is támogathatjuk majd őt, de addig is előttünk áll még egy ORB-s Veszprém Rallye… Percze Nándor: Az első két gyorson megint keresniük kellett önmagukat, a megfelelő íveket és vezetési stílust. A 3. szakaszra úgy éreztem, összeállt minden, de ehhez kellett az, hogy kielemezzük az addigi felvételeket, tapasztalatokat, és részletesen felépítsük a további menetelést. Úgy érzem, nekem lett igazam azzal, hogy ... CÍM: Tanulás és tanítás Maxx Race Team –Salgó MIDEX Rallye 2013, 2013. június 15-16. Kiss Viktor – Percze Nándor, Mitsubishi Lancer Evo IX R4 A tanulás jegyében vágott neki a Salgó MIDEX Rallye 2013 bajnoki fordulónak is a Kiss Viktor- Percze Nándor kettős. Céljukat most is sikerült elérni, komolyabb kaland nélkül, épségben kormányoztak a célba a Mitsubishi Lancer Evo IX R4 versenyautót. A saját tapasztalatok gyűjtögetése mellett időt és energiát fordítottak arra is, hogy csapattársaikat, Velenczei Ádámot és Apkó Andrást minél előkelőbb helyezéshez segítsék. Kiss Viktor: A klasszikus ... , igazi rallypályákon zajlott most is a Salgó MIDEX Rallye 2013 bajnoki forduló. Ismét bebizonyosodott a tapasztaltabb pilóták állítása: a Zagyvaróna-Cered gyorsasági szakasz Magyarország egyik legnehezebb pályája, aminek terhét mi is éreztük a hétvégén. Hiába versenyeztünk már ezen a szakaszon, most ismét úgy éreztük, mintha teljesen ismeretlen lenne számunkra a terep. Idő kellett ahhoz, míg megtaláltuk a pálya ritmusát, s nagyon oda kellett figyelnünk minden apróságra, hogy épségben abszolváljuk a gyorsaságit. Egyetlen kisebb kalandunk volt a futam során: az első körben, a kazári gyors utolsó Maxx Race Team Rally
  • 2013.06.20.
    szeretnénk mindenkinek megköszönni! Kicsy a futam előtt megígérte nekem, hogy kupát fogunk haza hozni, s az erős mezőny ellenére ezt most sikerült is beváltania. Az A3 kategóriában a 3., az „A” Lada Kupában pedig a 2. helyezettnek járó trófeával gazdagodtunk. Terveink szerint a következő futam a Lábatlan- Nyergesújfalu Rali lesz, amire a kocsi már most teljes harci díszben áll, akár már a következő hétvégén rajthoz lehetne állni vele. Partnereinknek köszönjük az együttműködést: NBH Security Kft., CSR Média, Maricsek Racing Team, Rally Café, Club Mouseoleum, Rubra Art Lounge, XLavina, Oxxo Energy Drink ... „Erre még mi sem számítottunk!” MARICSEK RACING TEAM –Salgó MIDEX Rallye 2013, 2013. június 15-16. Holecz „Kicsy” Krisztián – Nagy Zoltán, Lada 2105 A 2013-as szezonban, először a Salgó MIDEX Rallye 2013 keretein belül láthattuk rajtvonalhoz állni Holecz „Kicsy” Krisztiánt és Nagy Zoltán. A Maricsek Racing Team párosa félévnyi kihagyás után adott gyújtást újra a Lada 2105 versenyautóra, ami a navigátor szakértői kezei között épült, fejlődött a kényszerpihenő alatt. A munka eredménye meg is lett: Kicsy beváltotta a Zoltánnak tett ígéretét, s kupával tértek haza Salgótarjánból – ráadásul ... köszönetet mondani a barátainknak, akik rengeteget segítettek abban, hogy a Salgó MIDEX Rallye 2013 bajnoki fordulón rajthoz tudtunk állni! Az ő érdemük is ez az eredmény! Nagy Zoltán: Nagyon nehéz felkészülésen és egy igen fárasztó versenyen vagyunk túl. Izgatottan vártuk a Salgó MIDEX Rallyet, hiszen számunkra ez volt az első megmérettetés a 2013-as szezonban. Domaháza újdonság volt számomra, a másik két szakaszon viszont már versenyeztem. A pályák felírására nem volt sok időnk, tesztre sem volt alkalmunk, így fél év szünet után beletelt egy kis időbe, míg visszarázódtunk a versenyritmusba. Az Maricsek Racing Team Rally
    , hogy a következő, Lábatlan-Nyergesújfalu Ralira is ő fog elkísérni, mivel Rolandnak ismét jelenése lesz a baranyai sprintbajnokság bajnoki fordulóján. Jó lenne majd még előrébb lépni, s megfogni végre Cseh Vilit. Demjén Gábor: Nagyon tetszett a hétvégi verseny, rendkívül jó rendezvény volt a Salgó MIDEX Rallye 2013. Mindössze két fájó pontunk volt a hétvége során. A 2. gyorsasági szakaszon volt egy pici hibánk: nem találtuk a pálya ritmusát, így én is elkalandoztam egy kicsit. Olyan sok volt a kanyar egymás hegyén-hátán, hogy egy pillanatra eltévedtem, nem voltam biztos benne, hogy jól írtuk fel ... Kalandos salgói túra MARICSEK RACING TEAM –Salgó MIDEX Rallye 2013, 2013. június 15-16. Borbás Szabolcs – Demjén Gábor, Mitsubishi Lancer Evo VII Kiss Roland helyére új navigátort ültetett be maga mellé Borbás Szabolcs a salgói futamra. A Maricsek Racing Team pilótája rögtön megtalálta a közös hangot Demjén Gáborral, akivel sikerült is teljesíteniük a múlt hétvégi futam előtt kitűzött céljaikat. A Mitsubishi Lancer Evo VII-es egészen az RTE abszolút 5. helyéig repítette a Borbás-Demjén duót. Borbás Szabolcs: Mivel Gáborral ez volt az első közös futamunk, ezért a verseny elején még inkább Maricsek Racing Team Rally
    Rallye kimarad számunkra, mert féltjük a BMW-t a murván. Az RTE következő állomása, a Lábatlan-Nyergesújfalu Rallye lehet, hogy belefér majd a versenynaptárunkba, de az eredeti tervek szerint legközelebb a szeptemberi Kassa Rallyen fogunk rajthoz állni, ismét az ORB mezőnyében. Partnereinknek köszönjük az együttműködést: NanoEnergizer (www.nanoenergizer.eu), Blue16 gépjárművédelmi rendszer, KSPEED Motorsport, MCG Europe Kft., Pro Complex Security, Janódob Kft., M Power Kft., nonstopgumiszerviz.hu, Opera Garden Hotel & Apartments, Yakuza Tattoo, bmwtuning.hu, keramiafekbetet.hu, aluhegesztes.hu ... Rajongótáborral gazdagodott a BMW Z4 DYNAMIC RALLY TEAM –Salgó MIDEX Rallye 2013, 2013. június 15-16. Lángi Attila – Toma József „Csimpike”, BMW Z4 M Coupe Salgótarjánban is hatalmas sikert aratott a Lángi Attila-Toma József „Csimpike” duó által vezérelt versenygép. Az újonnan épített BMW Z4 M Coupe-nak mára egy igazi rajongó tábora alakult, s kitörő örömmel, szurkolással fogadják a szakaszok mellett. A Dynamic Rally Team párosa most is próbált a nézők kedvére tenni – hol szándékosan, hol akaratukon kívül. De a fő céljuk most is az volt, hogy tanuljanak, fejlődjenek, és egyre ... csapat számára a Salgó MIDEX Rallye. Egyrészt azért, mert az időjárás kegyes volt hozzánk, másrészt pedig, mert egy kitűnőt autóztunk, talán mondhatjuk azt is, hogy az idei év legjobbját. Habár az eredményünkről nem tudunk beszámolni – hiszen még most sem tudjuk, pontosan melyik kategóriába soroltak minket, és azon belül hol végeztünk –, a hangulat töretlen volt, és haladunk a fejlődés útján. Az autó beállításai mellett új, Turán Friciék által az országba hozott Hankook gumikat is volt alkalmunk kipróbálni. A visszajelzések onnan is jók voltak, s amennyiben lehetőségünk lesz rá, a jövőben más Dynamic Rally Team Rally
  • Lábatlan - Nyergesújfalu Rallye 2013Helyszín: Lábatlan - NyergesújfaluBurkolat: AszfaltRendező: Brad SE.RTE Rali Túra Bajnokság Lábatlan-Nyergesújfalu Rallye Lábatlan