Keresés

Találatok száma: 2
Előző 1 / 1 Következő
  • 2017.10.29. 20:44
    SOLID Racing Team – 44. Croatia Rally 2017.09.28-30.Gyenes András – Horváth Levente, VAZ 2101 Rendkívül sokat készültünk erre a versenyre. Szinte mindenből volt tartalék alkatrészünk, a kocsin is nagyon sokat dolgoztunk, hogy ne érhessen váratlanul semmilyen probléma.A rallye hetének keddjén érkeztünk meg Porec-be, ahol napközben még nyári meleg volt. A következő másfél napunk pályabejárással és itiner készítéssel telt. Csütörtök este ünnepélyes rajtceremónia keretében megkezdődött a 44. Croatia Rallye. Az autónknak óriási sikere volt a nézők körében, nagyon nagy ovációt kaptunk A tavalyi évben csapatunk másik párosa járt a Croatia Rallyn, ahol nagyon jól szerepeltek és nagyon dicsérték a versenyt, így elhatároztuk, hogy Ladával mi is nekivágunk a két év múlva világbajnoki futamként megrendezendő viadalnak.44. Croatia Rally

Rally

• 2017.09.23. 11:45
    feltöltődtünk a látványtól várakozás közben. Úgy gondolom jó és izgalmas verseny volt mindentől függetlenül. Az autóval apró dolgokon kívül semmi gond nem volt, köszönet a szerviz csapatnak a kitűnő munkát és a full extra ellátást! - fűzte hozzá AnettaPárosunk az abszolút értékelés 44-dik, Mitropa Historic abszolút 4-dik, valamint CEZ Historic 2-dik helyén végeztek.Csapatunk ezután is kitartóan dolgozik a következő versenyeken, és azok előkészítésén. Szeptember 28-30 között rendezik a 44. Croatia Rally-t, ahol Gyenes András és Horváth Levente száll harcba a kategóriatársakkal.Partnereinknek köszönjük az ... SOLID Racing Team – 6. Rally Nova Gorica 2017. 09. 07-08.Merencsics Árpád – Halász- Szabó Anetta, Suzuki Swift GTi Mk1A rendkívül változatos körülmények, valamint a technikás pályák magas koncentrációt igényeltek.Nagyon jól sikerült a hétvége, egy meseszép helyen versenyezhettünk. Ennyire szélsőséges időjárással nem találkoztunk, mint ami itt volt a hegyek között. Volt olyan gyorsasági, hogy az elején csöpögött az eső, a közepén szakadt, a végén meg majdnem száraz volt a pálya. Az autó jól muzsikált, nagy dolgot nem kellett vele csinálni. Nagyon szeretném megköszönni a szervizünknek, hogy Csapatunk szeptember hónapban sem pihent. Suzuki-s párosunk újabb Mitropa Rally Cup versenyen állt rajthoz, ezúttal Szlovéniában. Mitropa Rally Cup