Keresés

Találatok száma: 22
Előző 2 / 2 Következő
  • 2018.08.02. 21:02
     Igazából egy verseny, a Velenje Rallye maradt ki számukra a Hyundai i20R5 magyar elfoglaltságai miatt, így jócskán lemaradva, a 11. helyről kezdik meg a felzárkózást a Mitropa Kupában. A hazai versenyen meg is van az esély erre, hiszen ismerik a Baranya Kupa pályáit.Várkonyi Szabolcs:Már régen volt, hogy ilyen sokáig nem ültem versenyautóban, így már nagyon várom a versenyt. Mivel itthon indulunk, legalább csak az autóra kell koncentrálnom, a pályákat jól ismerem, a tavalyi Mitsubishizés után csak a sebességi fokozatok lesznek mások. Sajnos, az előzetes hírek szerint nagyon gyér lesz a

Rally

• 2013.04.26.
    csoport első helyén végeztünk, így maximális pontszámmal térhettünk haza. Mi az első ötbe vártuk magunkat, úgyhogy ezzel az eredménnyel maximálisan elégedettek vagyunk. Az Eb-értékelésbe nem neveztünk, így utólag már érdemes lett volna, mert két Lancia 037-es, egy Audi Quattro, két Porsche és egy Opel Ascona B mögött a hetedikek lettünk volna, a C csoportban pedig másodikok.” A Vltava Rali hivatalos weboldala: http://www.pamk.cz/en/home/news A Vltava Rali végeredménye: http://www.ewrc-results.com/final.php?e=7809&t=Historic-Vltava-Rallye-2013 *Ezen a listán szerepelnek a historic mezőnyben ... értékelt olyan autók is, amelyek korcsoport alapján nem sorolhatók az FIA historic értékelésében, valamint ezeken az autókon versenygumi használata is engedélyezett volt. A CEZ Historic Ralibajnokság 2013-as naptára: március 22–23. Rebenland Rali (Ausztria) április 6–7. Eger Rali (Magyarország) április 20–21. Vltava Rali (Csehország) május 10–11. Saturnus Rali (Szlovénia) június 1–2. Piancavallo Rali (Olaszország) június 8–9. Velenje Rali (Szlovénia) szeptember 1. Alpi Orientali (Olaszország) szeptember 20–21. ARBÖ Rali (Ausztria) november 8–9. Mecsek Rali (Magyarország) A Textura Sport Club Textura Sport Club Historic