Keresés

Találatok száma: 4
Előző 1 / 1 Következő
  • 2023.01.19. 13:16
    követően a maximum lett kihozva a hétvégéből. --------------------------------------------------------------------------------Krepcsik Áron: Sikert értünk el Portimao-ban!Krepcsik Áron három bajnokságban indult 2022-ben. Junior kategóriában OB-ban, a CEE-ben, és a CEZ-ben is bajnok lett. Meg vagyunk elégedve az egész évben nyújtott teljesítménnyel. Sikert értünk el Portimao-ban, a világbajnokságon végig a top 10-es eredményeket hoztunk. A selejtezőkön negyedik, ötödik, hetedik helyen voltunk. 19. lett az időmérőn. A döntőben feljöttünk a 10. helyig, de egy francia versenyző kilökött bennünket. A ... nézegettem, a Portimaoból felrakott jobbnál-jobb képeket. Egy kicsit bosszankodva elmentem futni. Hazaértem, amikor megcsörrent a telefonom.Kálmán Péter hívott, hogy Antônio Pizzonia, néhai Forma 1-es versenyző, egy amerikai verseny miatt lemondta az indulást, és a helyére kellene beugrani. 506-os rajtszámmal neveztek és mindent elintéztek. Vasárnap este repülőre ültem és így már 3. alkalommal vehettem részt a világbajnokságon. Kijutottam többször is, csak a Covid miatt elmaradtak a versenyek. Most a sors visszaadott egy kicsit a kimaradt lehetőségek helyett.A számodra megtisztelő felkérést követően

Gokart

• 2022.11.16. 21:54
     szeretünk olyan ritka autókat látni a gyorsasági szakaszokon, mint például az a Skoda Felicia Kit-Car, amivel Köbli Károly és Szilágyi Mihály immáron harmadik alkalommal járt San Marino-ban a Rally Legenden!Most már a Covid után vagyunk. Megtartották az első zökkenőmentes Legendet, hiszen tavaly azért még voltak korlátozások. Viszont nektek nem ez volt az első kiruccanásotok San Marino-ba, van már némi történelmetek ezen a versenyen.Nagyon jó szívvel gondolok vissza 2017-re és 2018-ra, nagyon-nagyon jól éreztük magunkat – kezdi a beszélgetést Köbli Károly. – Utána az autósport ... ? Ez egy gyári Skoda Felicia Kit-Car, 1995 szeptember 19-én adta el a Skoda Motorsport az első ügyfélnek. Most egy kicsit többet foglalkoztunk vele a verseny előtt, hogy csili-vili legyen, de az érintőre vett szalmabálák kicsit rontottak a szépségén… Mondhatjuk, hogy ezeknek az autóknak már felfelé megy az értéke, egy ilyen Legendes szalmabála még lehet, hogy dob rajta is, nem? Nem tudom, de tényleg növekedett az értéke, ebből kifolyólag is vigyázni kell rá nagyon, tehát pont ezért óvatosan próbáljuk használni.Videó: https://www.youtube.com/watch?v=lxKQlse8fpIA ralis dolgaid most egy