ERC Ír rallye

Fantasztikus eredmény az ERC 2 ben !

Az ERC2 kategóriában a Hideg -Kerék kettős a verseny elejétől fogva az élre állt és előnyét folyamatosan növelte egészen az utolsó szakaszig, amikor is műszaki hibás lett autójuk de  végül 23.9 másodpercet megőriztek előnyükből és az idei első győzelmüket aratták az ERC-ben.

A kategória harmadik helyét Botka -Mihalik kettős szerezte meg Vojtech Stajf mögött. A Botka Rally Team párosa  próbált harcolni a cseh párossal  de az utolsó szakaszokon már csak a célba érést látták maguk előtt. Ifj. Érdi - Patkó kettős volt az ERC2 harmadik magyar párosa, számukra a célba érés nem sikerült, váltó hiba miatt estek ki.

Az ERC3-ban indult Várkonyi - Berendi Honda Civic Type-R trió R3-as autójukkal, ám tegnap az ötödik szakaszon lecsúsztak az útról és hiába javították ki a sérüléseket, végül nem engedték őket ma rajthoz állni. Az ERC3 és Junior ERC kategóriában Klausz -Kecskeméti páros a szlovéniából bérelt Peugeot 208 R2-vel tegnap felborultak és a versenyük véget ért.