Keresés

Találatok száma: 103
Előző 1 / 6 Következő
  • 2017.12.18. 12:48
     Az összetett 17. helyen végeztek, de olyan szoros volt a mezőny, hogy csak pár másodperccel is 5-6 hellyel végezhettek volna előrébb, de ez a verseny az ismerkedésre volt szánva és fontos volt, hogy karc nélkül célba érjenek.Várkonyi Szabolcs: - Nagy örömünkre a pálya rengeteget javult az előző napi tréninghez képest, Várpalota szinte végig porzott, nagyon élvezetes volt. Ugyan elsőre nagyon tapogatódzva mentem, de így is élvezet volt az autó. Amit lehetett, tócsákat, azt kikerültük, az ugratókat is még elspóroltuk, azt hiszem, ha ezeket bevállalom, 5-10 hellyel lehettünk volna előrébb ... a nagyszerű autókat a Hideg Team-nek és a Korda Racing-nek!Várkonyi-Cser Mónika:- Nagyon izgultam előtte, de ahogy beültem a versenyautóba, már etapon elmúlt. Aztán a gyorsaságin már olyan volt, mintha semmit nem hagytam volna ki. Nagyon jók lettek a pályák az előző napihoz képest, különösen a várpalotai tetszett, de a lőtér sem volt rossz. Még sosem ültem R5-ös autóban, nagyon tetszett, remélem, lesz még lehetőségem rá. A csapat nagyon segítőkész volt, köszönöm nekik, csakúgy a kölcsön sisakot, valamint Hideg Krisztiánnak az ötletet, hogy két maszkot vegyek fel, így nem volt nagy a sisak Sikeresen teljesítette Várkonyi Szabolcs és Várkonyi-Cser Mónika a 21. Mikulás Rallye-t a Hyundai I20 R5-el. Várkonyi Szabolcs Várkonyi-Cser Mónika

Rally

• 2016.05.02. 08:46
    Várkonyi Szabolcs - Csányi BotondRitmus ASE - 25. Opatija RallyPeugeot 208 R2 - 2016.05.06-07.Várkonyi Szabolcs:  A formában tartani nem a legjobb szó, nem voltam magammal megelégedve egyik idei versenyünkön sem, így inkább a formába hozás és önbizalomszerzés a megfelelő kifejezés. Bár ismerem az Opatija Rallye pályáit, még egyszer sem mentem rajtuk versenytempóban. Három éve nevezek, tréningezek és mindig valami olyan jött közbe, hogy még egy gyorsot sem teljesítettem. Remélem, ez most megszakad és tényleg egy jót tudunk autózni az amúgy élvezetes, gyors és egyszerre technikás pályákon Az ír és a belga ERC futam között egy Mitropa Kupa futammal próbálja formában tartani magát a Ritmus Ase párosa, Várkonyi Szabolcs és Csányi Botond, méghozzá ismerős terepen, az Opatija Rallye-n a május 6-7.-i hét végén, ismét a Peugeot 208 R2-vel. Várkonyi Szabolcs Csányi Botond

Rally

• 2016.01.04. 18:59
    Szilveszter Rally 2015.12.27-29.Hungaroring - Mitsubishi EVO IX.Várkonyi Szabolcs - Várkonyi-Cser MónikaInterjú Várkonyi Szabolcs Autóversenyzővel.December 27-én egy egész napos teszttel készültél a kétnapos Szilveszter Rallyra, ahol párod Mónika (is) navigált neked. Várkonyi Szabolcs Várkonyi-Cser Mónika

Szilveszter Rally

• 2015.12.20. 13:29
    Most már lehet tudni, hogy milyen autóval és ki fog navigálni neked?- Nagyon tetszett a Mitsubishi a Santa Domenica Rallye-n, így úgy döntöttünk, hogy aszfalton is kipróbáljuk, természetesen a feleségemmel, Várkonyi-Cser Mónikával.Módosult tavalyhoz képest a verseny útvonala, itt mennyi bejárásból lehet felírni a pályát?- Azt hiszem 3x lehet menni. A belső gyorsasági módosult kicsit, nem lesznek benne a széles aszfaltos részek, amit én nem is bánok, raliautóval nem volt annyira izgalmas, viszont a gumikat rettenetesen koptatta még hidegben is.Végig egy valaki fog navigálni, vagy más is be ül Villáminterjú Várkonyi Szabolcs Rally versenyzővel.Szilveszter Rally 2015.12.27-29.Hungaroring - Mitsubishi EVO IX.Várkonyi Szabolcs - Várkonyi-Cser MónikaDecember 27-29-én veszel részt a Szilveszter Rallyn.   Várkonyi Szabolcs Várkonyi-Cser Mónika

• 2015.12.02. 18:51
    Várkonyi Szabolcs - Várkonyi-Cser MónikaMitsubishi EVO IX.Santa Domenica Rally Show2015.11.27-29.A hétvégén a horvátországi Santa Domenica Rally Show indultál párod, Mónika navigálásával egy Mitsubishi EVO IX-el. Várkonyi Szabolcs Várkonyi-Cser Mónika

Rally, Santa Domenica Rally Show

• 2015.11.23. 11:46
    Várkonyi Szabolcs Várkonyi-Cser Mónika
  • 2015.11.12. 09:53
    Várkonyi Szabolcs - Balog ZoltánAK Delta Sport - 16. Poreč Rally2015.11.05-07.Miként sikerült felírni a pályákat, és ott is kettőből lehet bejárni a gyorsokat?- Jól sikerült a pályabejárás, remek idő volt, 20-25 fok, napsütés, ilyen idő már vagy 3-4 éve nem volt ezen a versenyen.Mi történt a versenyen, hogy idő előtt fejeztétek be?- Sajnos a Suzuki motorja a teszt után megadta magát, amikor a csapat indult volna a gépátvételre. Gyors telefonálgatás után kiderült, nincsen senkinek azonnal hadra fogható autója, maradt az  öreg Honda, mert mindenképpen versenyezni akartunk, hisz szenzációs Interjú Várkonyi Szabolcs Rally versenyzővel a verseny után.Egy igen rövid Poreč Rally után vagy navigátoroddal Balog Zoltánnal.A Suzuki Swift S1600 helyett egy Honda Civic Type R-el vágtatok neki a száz kilométer gyorsnak. Várkonyi Szabolcs Balogh Zoltán

Rally

• 2015.11.01. 12:02
    Interjú Várkonyi Szabolcs Rally versenyzővel a verseny előtt.Várkonyi Szabolcs - Balog ZoltánSuzuki Swift S160016. Poreč Rally - 2015.11.05-07.November elején a horvátországi Poreč és környéke ad otthont a rallynak.Idén Honda Civic Type R és Peugeot 208 R2 versenyautóval láthattunk a rally pályákon, most pedig egy erős Suzuki Swift S1600-ast fogsz terelgetni.A kis nyomtávjával, erős motorjával igaz méregzsáknak tűnik.  Várkonyi Szabolcs Balog Zoltán

• 2015.06.09. 11:50
    Interjú Várkonyi Szabolcs rallyversenyzővel, a 2015.05.29-30.-án megrendezésre került Saturnus Rally után.Túl vagy a Mitropa Rally Cup Saturnus Rally versenyén, amit Velenje központtal rendeztek meg. Várkonyi Szabolcs Berendi Dávid

Rally, Saturnus Rally

• 2015.05.31. 01:18
    Interjú Várkonyi Szabolcs Rallyversenyzővel.A Mitropa Rally Cup következő futama a Saturnus Rally lesz, Velenje központtal. Várkonyi Szabolcs Berendi Dávid
  • 2015.04.15. 22:43
    Interjú Várkonyi Szabolcs Rallyversenyzővel az Írországi ERC futam után az Opatija Mitropa Rally futam előtt. Várkonyi Szabolcs Berendi Dávid

Rally, Mitropa kupa

• 2015.03.12. 20:28
    Interjú Várkonyi Szabolcs Autóversenyzővel az A123 Teszt Rally előtt.Március 21-22-én kerül megrendezésre, az A123 Teszt Rallye a Grepton Kupáért Orfűn.Itt öt futam vár rád és navigátorodra, egy pályán, oda-vissza irányban.Várkonyi Szabolcs Várkonyi Cser Mónika AK Delta Sport Várkonyi Szabolcs AK Delta Sport

A123 Teszt Rally 2015

• 2015.01.08. 17:20
    Várkonyi Szabolcs – Berendi DávidHonda Civic Type-R R332. Internationale Jänner Rallye2015.01.04-062015. Január harmadika, és hatodika között került megrendezésre a 32. International. Jänner Rallye ahol Berendi Dávid navigált neked a Honda Civic Type R R3-ban. Várkonyi Szabolcs Berendi Dávid
  • 2014.12.31. 19:11
    Várkonyi Szabolcs – Berendi DávidHonda Civic Type-R R332. Internationale Jänner Rallye2015.01.04-06Még szinte ki sem hűlt a Honda motorja a Szilveszter Rallye óta, és ti már is egy nemzetközi versenyre készültök navigátoroddal Berendi Dáviddal. 2015. január 4-6 között kerül megrendezésre Ausztriában a 32. Internationale Jänner Rallye, amely a Shakedown-al veszi kezdetét a maga 1,99 kilométerével. Várkonyi Szabolcs Berendi Dávid

Rallye ERC

• 2014.12.31. 18:46
    Várkonyi Szabolcs Berendi Dávid
  • 2014.12.18. 16:01
    AK Delta Sport - Honda CivicDecember végén, 2014 utolsó versenyén, a Szilveszter Rallyn indul Várkonyi Szabolcs rallyversenyző.Íme, a vele készült interjú.De, mielőtt erről a versenyről kérdeznélek, értékelnéd a 2014-es versenyévadot?- Nem sikerült túl jól a 2014-es évünk, bár a Horvát Bajnokságban kategória győztesek lettünk, a számomra legfontosabb Ypres Rallye-n nem sikerült a célba érés, pedig pontszerző helyen lehettünk volna, ami ahhoz képest, hogy 60-nál több induló volt és a shakedown-on megsérült futóművel teljesítettük a versenyt, remek eredmény lett volna.Várkonyi Szabolcs Berendi Dávid AK Delta Sport Várkonyi Szabolcs Berendi Dávid