Keresés

Találatok száma: 585
Előző 2 / 30 Következő
  • 2021.11.21. 19:34
    Sikeresen teljesítette a Kronome Ákos - Pásztor Tamás ralipáros a III. Rally Hungary-t. P11 kategória győzelmet és ORC 2WD ötödik helyet értetek el.

Rally

• 2021.08.05. 22:40
    Tamással, a pilótával készült interjúnkat olvashatják.Nyolc gyors vár rád és Halász Szabó Anettára a ZEG Rally Show-n. Utolsó versenyetek óta mit fejlesztettél a Moszkvicson?- A 2019-es Mecsek Rallye volt az utolsó, amin indultunk még a covid előtt. Ez életem legjobban sikerült versenye, Historic EB, remekül ment az autó, B-s Posche-t is vertünk abszolútban, azt hiszem nyolcadikok lettünk a huszonpárból, tényleg parádés volt a szereplésünk, és időjárás is velünk volt. Visszatérve a kérdésedre, hogy mit fejlesztettünk azóta, arra az az egyszerű válaszom, hogy semmit, örülünk, ha majdnem két év Igazi Historic kuriózumot láthatnak a ZEG Rally Show-ra kilátogató autósportot szeretők, ugyanis Nagy Tamás leporolta az idén 57 éves Moszkvics 403-t.

Rally Show

• 2021.08.05. 20:23
    Majdnem teljes sikerrel koronáztuk meg mindkét versenyzőnk kedvenc versenyét, a Székesfehérvár-Veszprém Rallye-t, hiszen mindketten a dobogón végeztek, igaz, „csak” a 2. és 3. fokán.
  • 2020.01.23. 23:16
    Fodor Krisztián, a jobb 1-ben Getz András segédletével tesztelte a Speed Rally Team frissen épített versenygépét, a Ford Puma-t az FRT januári futamán.

Rally

• 2019.08.24. 15:41
    nekünk a visszafele irány jobban tetszett.Hogyan tovább?- Idén mindenképpen szeretnénk még versenyezni, még több km-t kell mennünk az autóval! Következő verseny?- A következő versenyt sajnos még nem tudjuk, de szeretnénk Nyíregyháza Rallye-n indulni. Előtte pedig mindenképpen valamelyik Rallye3-as futamon is.Köszönjük a Szüleinknek, Németh Petinek és a partnereinknek a segítséget!Reklámpartnereink:Pet Pack Kft., Fémtiszta Kft., Lajosházi Csaba E.V., Jász és Jász Kft., Golf Kft., Fun Carter Kft., Ódon-Fon Kft., T+F Kft., GNSZ Kft.Varga IstvánSpeed Rally Team - Media Szőke András és Szőke Nikolett sikeresen abszolválta a Bányásznapi Oroszlány Rallye-t, végre elérték céljukat; sikerült a Honda-val átgurulni a céldobogón!

Rallysprint

• 2019.03.23. 16:12
    Bár ezt vártuk, mégis kellemes meglepetésként érte a Ritmus Ase-t a Klausz Kristóf-Csányi Botond páros debütálása és abszolút 4. helye a Skoda Fabia R5-el a 8.Rebenland Rallye-n.

Rally

• 2018.05.08. 18:22
    benneteket versenyezni!- Én is köszönöm, igyekszünk valami megoldást találni!Reklámpartnereink:Fun Carter Kft, Strapa Pack Kft, Molvi Trade Kft, Dr. Marcus, Fémtiszta Kft, Pet - Pack Kft, Golf Kft, Lajosházi Csaba E.V., Target Sales Group Kft, Copy n' More Kft, Jász és Jász Kft, T+F Kft, GNSZ Kft, Brillant Autósbolt A Rallye 2 mezőnyében rajthoz álló Szőke András – Somodi Attila párost is megtréfálta egy túlságosan is „felhordásos” kanyar, így idő előtt voltak kénytelenek befejezni a Miskolc Rallye-t.

Rally2

• 2018.03.06. 11:41
    Gergely:Felkészülési versenynek szántuk a horvát bajnokság idei első versenyét, a Kumrovec rally-t. Az időjárás mondhatni megtréfálta a résztvevőket, havas, vizes, csúszós pályával kellett megbirkóznia a résztvevőknek! Arra mindenképp jó volt, hogy újra ültünk az aszfalton még számunkra új Hyundai i20 R5-ben. A versenyt a 7. helyen fejeztük be, tesztelési céllal vágtunk neki, a jövőhéten megrendezésre kerülő Rebenland Rallyra, ami a Mitropa Cup első állomása! Nekem a kettő között van még egy Mexicói kiruccanásom a világbajnokságra, ahol ismét fotózok, majd gyakorlatilag egyből indulunk ausztriába!Reméljük ott Az abszolút 7. helyen fejezte be a 7. Kumrovec Rallye-t a Várkonyi-Makai kettős, aki első versenyét teljesítette „aszfalton” a Hyundai i20 R5-el.

Rally

• 2018.01.11. 08:48
    Sikeresen abszolváltátok a Szilveszter Rallye összes gyorsasági szakaszát. Elégedettek vagytok?- Igen! Szerencsére gond nélkül, és elég jó időket futva sikerült teljesíteni a Szilveszter Rallye-t. Azt hiszem maximálisan elégedettek vagyunk. Jó volt a verseny, a pálya is tetszett és persze a szervizbe a hangulat is nagyon jó volt!Volt valami technikai problémátok?- Az autó végig hibátlan volt. A szervizbe a fiúk csak „kerekeztek”, és átnézték az autót! Itt meg is ragadnám az alkalmat, hogy megköszönjem nekik az egész éves önzetlen és profi szervizhátteret! Köszi Sajt, Frenky, Laci!Ha jól tudom Furák Ádámnak és alkalmi navigátorának, Géringer Zoltánnak a várakozásokon felüli eredményekkel sikerült zárnia a 2017-es év utolsó versenyét, a Szilveszter Rallye-t. Hatalmasat autóztak a srácok!

Rally

• 2018.01.08. 20:34
    Molnár István és Fekete Zsolt is sikeresen abszolválta a Szilveszter Rallye-t, az abszolút 11. helyre sikerült behozniuk az EVO VIII-at.

Rally

• 2017.12.27. 18:31
    Az év utolsó versenyét, a Szilveszter Rallye-t jelölte meg a Kocsomba Károly - Takács Gábor páros, hogy az újonnan épített EVO IX-et felavassák. Takival beszélgettem a verseny előtt.

Rally

• 2017.07.29. 20:13
    Gyuriczky Zsolt - Böröczi LeventeCitroen C2R2 - MAFC37. Casentino Rally2017.07.07-08Július 7-8-án rendezték meg Toscana gyönyörű hegyvonulatai között a 37. Cesentino Rally-t.

Rally

• 2017.05.31. 12:03
    Lajosházi Csaba és „beugrós” navigátora, Laboncz László nagyon szép eredménnyel abszolválta a Osztrák bajnokság soron következő futamát, a Zwettl Rallye-t.

Rally

• 2017.05.31. 11:31
    Molnár Pisti és alkalmi navigátora, Novák Balázs is részt vett a szombathelyi ISEUM Rallye-t. Balázsnak ez volt az első alkalom, hogy egy murvás futamon, összkerekes autóval állt rajthoz.

Rally

• 2017.05.10. 22:39
    Nagyon jól érezték magukat Csabáék az ORC 2. futamán, az 5. Steelvent Ózd Rallye-n. Sajnos a kategória első 5-be nem sikerült behozniuk az EVO-t. "Az a helyzet hogy fogynom kellene, ezzel a súllyal sajnos nem fogunk tudni jobb időt menni." - mondta Csaba.A szervezéssel is maximálisan elégedettek voltak, hiszen alig volt csúszás. "Minden nagyon flottul működött. Azt látom, hogy az ORC pozitív irányba változik a tavalyi (tavaly előtti) dolgokhoz képest. Nem emlékszem olyan versenyre, ahol az IE-ben max 3 autó lett volna." - tette hozzá Csaba."Voltak pici mentális problémák, jobban össze kellett Lajosházi Csaba és navigátora, Takács Gábor is sikeresen abszolválta az 5. Steelvent Ózd Rallye-t. Bár a várt eredmény elmaradt, cseppet sem szomorúak a srácok!

Rally

• 2017.04.26. 14:45
    Mondhatni, hogy Csaba teljesen rendbe jött a tavalyi térd sérülése után, semmi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy a licenszes kategória 2. helyére sikerült behozniuk az EVO-t."Az első gyorsasági szakasz nem sikerült túl jól, de a többin lényegesen jobb időt sikerült autóznunk. Az első arról szólt, hogy megtaláljam a pedálokat és a kormányt - mondta Csaba.Az autó most is tökéletesen működött, talán egy kis bosszúság, hogy a teljesen új, 0 km-es féktárcsa elrepedt. "Nem is értjük a dolgot. Vadi új féktárcsáról beszélünk, Karcsi ment verseny előtt 5 km-t vele. A gyorson sem mentünk bele Lajosházi Csaba és Takács Gábor is sikeresen abszolválta a hétvégi Kazár Rallye-t. Csaba ezt a futamot tesztnek szánta az Ózd Rallye előtt.

MARB, Rallysprint

• 2015.08.21. 10:12
    . Köszönjük Partnereink segítségét!www.infovaros.hu,  Tiszaújváros Transz. Phobex Kft. Mfactory. Spoonsports. Mugen - Power. Bio Balls Hungary Kft. Dynea Kft. Mahiti Kft. DDZ MED Kft. Komplex - D, ML-Log Kft. POP Kft. Eastjob. Mihidra Kft. Pikktel Kft. Zsoma-Ker Kft. Öko Transz. Kartel 97Bt. Bezama Kft. Adó-Dó Plusz Kft., Product T-Pride Kft., R-Pex2000 Kft.,  H.B c.e. Mérnöki Szolgáltató Építő és Kereskedelmi Kft. aquageneral.hu. Kelet-Atlasz Kompresszor Kft. Baromfiudvar 2002 Kft. Castrol. Unilub Kft. Assist-Trend Észak Kft. BB-Logistic.eu Interjú Juhász Csaba autóversenyzővel.Egy igazi túlélő verseny után vagy navigátoroddal, Juhász Zsoltival.Előkelő kategória második helyen fejeztétek be a 41. Kassa Rally-t.

Rally OB

• 2015.06.02. 08:03
    A Szombathely Rallye-t tekintve a Spitzmüller Csaba - Bazsó Attila kettős már Miskolc vert helyzetbe került. A legutóbbi versenyen elszenvedett borulás miatt a szervizcsapatnak mindössze két hét állt rendelkezésére, hogy az erősen megrongált Mitsubishi Lancer EVO X-est helyreállítsa.

Rally OB

• 2015.04.23. 08:18
    Kis Ádám, a Livianus Motorsport autocross pilótája, az Ádándi rallycross pályán tesztelte a Mitsubishi Colt EVO-t, április 21-én.Ádám beszámolóját olvashatják a Gaszi Sport Videó felvétele alapján.

Autocross

• 2013.08.20. 13:50
    Bulijoe odatette a vasat a Tatabánya Ralin Ismét túl vagyunk egy Rali Túra bajnoki futamon, Buránszki Joe-t kérdezem a Tatabánya RTE futam után.