Keresés

Találatok száma: 585
Előző 1 / 30 Következő
  • 2023.06.29. 12:12
    otthon a számítógép előtt nagyon megkönnyebbült mikor az utolsó gyorsaságin is kiírták az időnket, és Bögös Sanyival vidáman beszélgettünk. Sok munkát nem adtunk a szerviznek sem, csak a kötelező rutin volt... bírták, csinálták. Megegyeztünk, hogy a következő versenyre csinálunk újra design-t, a kocsira mert így nagyon puritán a sok színes raliautó között. Legközelebb hol és milyen autóval álltok rajthoz?- Most a Skodát pihentetjük egy kicsit, mert jön egy két historicos futam, és azon szeretnék menni Merényi Tibivel, és a Minivel. Azzal a kocsival nagyon sokat kell foglalkozni Népes mezőnyben karcmentesen hozta be a Škoda Fabia R2-t az apa-fia ralipáros a túlélő túrává alakult Mecsek ralin.

Rally ORC

• 2021.07.31. 14:16
    Harmadik helyen zárta az Ózd-Eger Rally-t a Hungarian Peugeot 208 Cupban Vogel Adrienn és navigátora Notheisz Ivett.

Rally OB

• 2021.01.09. 18:19
    Háromból két autóval fejezte be a Ritmus ASE a 24. Taxi4 Mikulás Rallye-t.

Rally

• 2020.11.12. 11:54
    Az ERC3-as kategória ötödik helyezettjeként zárta Vogel Adrienn és navigátora, Notheisz Ivett a rali-Eb magyarországi fordulóját, a Rally Hungary-t. A Roger Racing Team párosa ezzel a kategória legjobb magyar egységeként ért célba a zempléni versenyen. Festői környezetben, ezer színű erdőkön átvezető gyorsaságikon teljesítette idei eddigi legküzdelmesebb versenyét Vogel Adrienn és Notheisz Ivett. Az idén a cseh Orsák Rallysporttal együttműködő Roger Racing Team versenyzői pályafutásuk első komolyabb oldalra dőlésén is átestek a Nyíregyháza környéki megmérettetésen, ahol minden korábbinál

Rally

• 2018.12.19. 08:50
    Nagyon élvezte a 22. Mikulás Rallye-t a Ritmus Ase párosa, de sajnos ez nem párosult az elvárt eredménnyel, így vegyes érzésekkel zárták a versenyt.

Rally

• 2018.07.28. 20:27
    Szia Atti! Úgy látszik folytatódott a pech sorozat, és a Székesfehérvár Rallye-t ismét feladni kényszerültetek egy technikai probléma miatt. Mi történt?- Sziasztok! Igen, sajnos ismét nem sikerült befejeznünk a versenyt, pedig az első gyorsaságin abszolút első időt tudtunk menni! Nagyon jól kezdtük el a futamot, de a technika ismét közbe szólt.Mi történt?- A második gyorsasági szakasz elején már furcsa rezonanciát éreztem, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, a futóműre gyanakodtam. Aztán „krepegni” kezdett a motor, valószínűleg csapágyas lett, de ez már csak egy következmény. Az A Határ Attila – Deák Henrietta párosnak sajnos nem sikerült befejezniük a Székesfehérvár Rallye-t, a technika ördöge ismét közbe szólt.

Rally

• 2017.12.18. 12:48
    Sikeresen teljesítette Várkonyi Szabolcs és Várkonyi-Cser Mónika a 21. Mikulás Rallye-t a Hyundai I20 R5-el.

Rally

• 2017.07.29. 20:43
    Vincze Ferenc és Bazsó Attila 30 másodperc büntetéssel kezdte a bajnokság ötödik futamát, a 24. Veszprém Rallye-t

Rally OB

• 2017.07.19. 09:25
    Molnár István, és navigátora Fekete Zsolt is sikeresen abszolválta a Veszprém Rally-t

Rally2

• 2017.04.10. 21:09
    A Nagy Tamás - Schmidt Ádám Historic mezőnyben versenyző rally páros, a HELL 23. Miskolc Rallye-t kiemelkedően jól teljesítette.

Historic

• 2017.03.10. 09:38
    Csaba élete egyik legjobb versenyén van túl, nagyon jól érezték magukat az Osztrák szomszédainknál.Csaba egy picit azért tartott ettől a futamtól, hiszen a tavalyi XLavina Rallye Sprinten történt térd sérülése miatt kérdéses volt, hogyan fogja bírni az egyáltalán nem rövid szakaszokból álló Scheerosen Rallye-t. "A térdem bírta, bár vasárnapra bedagadt. Ellenben nem fájt, és az erővel sem volt gond. Ha éreztem volna, hogy nem az igazi, rögtön kiállunk." - mondta Csaba.Az Osztrákoknál nem sózzák az utat, hanem finom szemcsés kaviccsal szórják fel. Ennek hatására "drazsés" állagú az útfelület ... , ami azért tud meglepetést okozni versenytempóban.Csabáék Hankook gumikat választottak, ami nagyon jó döntésnek bizonyult, ugyanis 1 garnitúra gumival végig tudták csinálni a kb. 100 km-es versenytávot. "Nem melegedett túl a gyorsok végére sem, a kopás minimális. Nagyon jól bírta. Jó ez a gumi!" - mondta Csaba.Az eredmények tekintetében sikerült az EVO-t behozniuk az abszolút 13. helyre, mellyel teljesen elégedett Csabi és Taki is. "Voltak nagyon látványos féktávok, a tempósokat is nagyon komolyan áttoltuk! Volt egy pici megforgásunk, de nem bánom, mert utána inkább a nézőknek autóztunk azon a A 2017-es év első ARC futamát, a Schneerosen Rallye-t is sikeresen abszolválta a Lajosházi Csaba - Takács Gábor páros.

Rally

• 2015.01.01. 16:07
     Immáron 16. alkalommal rendezték meg a magyar autósport hagyományos óévbúcsúztató rendezvényét, a Szilveszter Rallye-t. A Hungaroringen és a környező utakon zajló verseny, amely az MNASZ hivatalos versenynaptárában is helyet kap, idén is nagy népszerűségnek örvendett: olyan sokan jelezték indulási szándékokat, hogy a szervezőknek tulajdonképpen két nap után le kellett zárniuk a jelentkezéseket. A H-Moto Team színeit képviselő trió azonban ott lehetett a viadal rajtjánál. A pilóta Rimár Tamás volt, aki már nem először szerepelt – ráadásul eredményesen – a Szilveszter Rallye-n, míg a ... – az eredményt nagyrészt természetesen Tamásnak köszönhetjük, elvégre ő vezette az autót, nem kisebbítve persze a mi érdemeinket sem. A hangulat a hideg ellenére is remek volt a csapatnál, az összesen hét gyorsasági szakaszon felmerült problémáinkat – az egyik kerekünk például folyamatosan eresztett – is sikerrel leküzdöttük, ezért úgy vélem, jól sikerült Szilveszter Rallye-t tudhatunk a hátunk mögött.” Németh Balázs„Nagy élmény volt részt venni a hétvégi Szilveszter Rallye-n, hiszen ez volt az első raliverseny az életemben, amelyen rajthoz álltam. Beugró navigátorként segítettem a csapatunk Sajtóközlemény - Szilveszter Rallye, Rimár Tamás-Gaylhoffer Gábor-Németh Balázs, 2014.12.31. A hétvégén került sor a hazai autósport hagyományos évbúcsúztató eseményére, az idén már 16. alkalommal megrendezett Szilveszter Rallye-ra Mogyoródon, amelyen a Rimár Tamás, Gaylhoffer Gábor, Németh Balázs hármas egy Opel Astra GSi-t terelgetve a kategóriájuk harmadik helyén végzett.
  • 2014.10.31. 12:18
    Herczig Norbi és Igor Bacigál megnyerte a 48.Mecsek Rallye-t. A pilótával váltottunk pár szót a versenyről, a bajnokságról...

Rally

• 2014.10.29. 14:43
    , így legközelebb 2 hónap múlva, az év végi Szilveszter Rallys örömautózáson, a hungaroringen indulunk.Köszönöm a riportot és jó pihenést Nektek!Köszönet a támogatásért:Vitex Plus s.r.o., Livewire Energy Kft., LiveWire Rally Team, Paragraf-MGI s.r.o., Rics-Cont Business Kft.,Print Profi, Piramis Építőház Kft., Power Racing Kft., Bayer Trans Kft., Tartós-Produkt Kft., Europe Market s.r.o., Digital Fire Kft., FAIR Diszkont, Ensure Pénzügyi Szolgáltató Kft, Duex Meta Kft., Wellness-Info Kft., Aura System Kft., Quasar Database Systems Kft., Z-T Mezőker Kft.LiveWire Rally Team sajtófőnök: Krizsán A LiveWire Rally Team versenyzőpárosa Ferjáncz András és Földi Niki legyűrte a hétvége kihívását az I. MANNOL Pilisvörösvár Rallye-n. A hosszú etapokkal együtt kb. 400 km-t hajtották a Honda Type-R-t, de sikeresen, karcolás és szinte problémamentesen teljesítettek.

Rally

• 2014.10.28. 15:06
    visszajelzéseket, mint a korábbi autó, ez a verseny elején furcsa volt. Hamarabb el is kell váltani a IX-est, nem kell annyira forgatni, de a második reptéri szakaszra már hozzá szoktam.A pécsváradi egy nagyon érdekes pálya, azon keveset mentem, de talán az tetszett a leginkább, precízen autóztunk rajta, a szűk részeken igazi ralisan lehet közlekedni. A hosszú gyors pedig azért volt jó, mert sokat mentünk, majd negyed órát ültünk az autóban.Összességében nagyon jó érzés, hogy teljesítettük a Mecsek Rallye-t, örülök, hogy karcmentesen meg tudtuk csinálni ezt a versenyt. Szakaszról szakaszra gyorsultunk az új Hiba nélkül teljesítette az Országos Bajnokság ötödik futamát a Mecsek Rallye-t a Maricsek Miklós - Kovács Szabolcs kettős. A Maricsek Racing Team párosa az első nap még magázódott az új versenyautóval, de szombatra teljesen összebarátkoztak a Mitsubishi Lancer EVO IX-sel. A kaposvári - pécsi kettős az abszolút 18. és a hármas kategória ötödik helyén zárta a 48. Mecsek Rallye-t.

Rally OB

• 2014.10.13. 12:37
    A francia versenyeken előbb egy első, majd egy harmadik helyet szerzett, így a vasárnapi első futam után, melyet szintén megnyert, akkora előnyre tett szert, hogy már az utolsó verseny előtt biztossá vált a 29 éves versenyző első Eb-címe.„Nagyon boldog vagyok, bár még csak négy éve vagyok a csapatnál, de az idén végre sikerült megnyerni az Eb-t. Természetesen sok munka van ebben az eredményeben, az idei szezon pedig tökéletesen alakult a számunkra” - mondta az MTI-nek Kiss Norbert

Gyorsasági

• 2014.08.21. 23:22
    A Német rallye Shakedown -ján szüretelt a fiatal belga fiú !

WRC

• 2014.08.08. 09:25
    esetleg legyőzni neves vetélytársunkat a hétvégén. Mennyire fogod odatenni magad?- Biztosan gyorsnak kell lennünk, hogy legyőzhessük Ottoboni-t, de mindent megfogunk tenni, hogy a Tax döntő után a Magyar Himnusz szóljon. Ottoboni indulása mennyire segíti a felkészülésedet a Cseh futamra?- A Prerovi Európa Bajnoki futamra való felkészülés szempontjából mindenképpen örülünk, hogy egy EB-s vetélytársunk is eljön a túrkevei zóna futamra.Jelenleg hol állsz az EB sorozatban?- Jelenleg kilencedik helyen állunk a prerovi futam előtt az EB összetett pontversenyében, épp az olasz Ottoboni előtt.Támogatók Kis ÁdámLevianus Motorsport.Autocross OB Zóna futam2014.08.10.TúrkeveA hétvégén, Túrkevén fogod a Mitsubishi Colt EVO-t terelgetni a TAX kategóriában.

Autocross

• 2013.01.11. 17:23
    A Citroennel versenyző Mikko Hirvonen már összetörte a DS3 WRC-t a Monte Carlo Rally tesztjén.