Keresés

Találatok száma: 8
Előző 1 / 1 Következő
  • 2023.04.29. 03:35
    Egy 96 versenykilométert magába foglaló, Szlovéniában megrendezésre kerülő raliversenyen veszel részt április 28-29-én. Ez a 100-ban aszfaltverseny felkészülés esetleg egy nagyobb versenyre vagy kicsit a határainkon túl is szeretnél egy jót versenyezni?- Igen, a Velenje Rally-ra, és Nova Gorica futamra készülünk ezzel a versennyel. Ráadásul ez a verseny része az Alpok Adria Kupának, és az Austria Rally Trophy-nak is, mely sorozatokban mi is érdekeltek vagyunk. Így, ide is pontokért jöttünk.Itt az EVO X-el fogsz indulni, Ki fogja diktálni neked az itinert?- Bencs Zoltán barátom

Rally

• 2018.10.03. 10:08
    Sajnos nem hozott szerencsét az autóváltás a Ritmus Ase párosának, egy baleset vetett véget a 7. Mahle Nova Gorica Rallye-nak a 3. gyorson a Skoda Fabia R5-el.Nova Gorica Mitropa Rally Cup

Rally

• 2018.09.25. 09:38
    Nova Goricia Rali előzetes, 2018. szeptember 12. Ezzel a Mitropa Kupában, két futammal a szezon vége előtt 51 pontra növelték az előnyüket az élen. „Nagyon szerettünk volna nyerni, mert akkor már itt megszerezhettük volna a bajnoki címet – mondta Fogasy. – A verseny előtti hét nagyon nehéz volt a számomra, ezért mentálisan nem voltam a csúcson. Egyszer megforogtunk, ugyanúgy beestünk a fák közé, mint a Baranya Kupán. Az első nap végén pedig elkövettem egy apró hibát, lecsúsztunk az ívről és elütöttünk egy fotóst, aki nagyon rossz helyen, a szalagon belül, a pályán állt. Természetesen ... . Nova Goricia Rali (Szlovénia)szeptember 28-29. Citta di Bassano Rali (Olaszország)október 19-20. 3-Städte Rali (Németország) Nagyon nehéz versenyen a Mitropa Kupa második és az abszolút értékelés hetedik helyét szerezte meg Fogasy Gergely és Berendi Dávid Peugeot 208 T16-tal a szlovéniai Nova Goricia Ralin.Nova Gorica

Rally, Mitropa kupa

• 2018.08.17. 07:35
    , meglátszik az a sok kilométer, amit R5-ösben töltöttek, ebben sajnos még van bepótolni valónk.Négy hét múlva Nova Gorica Rallye, ami remek verseny, oda szeretnénk vinni egy mérnököt is, hogy ne járjunk így még egyszer.Makai Gergely:A verseny előtt pontokat és serleget kívántam a Mitropa kupa magyarországi versenyéhez és ez egész jól sikerült. Azt gondolom, a lehetőségekhez képest jól teljesítettünk, persze tudjuk, hogy hol és min tudnánk javítani még a jővőben.Nagyon hiányzott már a sebesség, az adrenalin és minden pillanat, amit a Hyundai i20 R5 versenyautó ad nekünk. Végig jó volt a ritmusunk és az

Rally

• 2017.09.30. 07:22
    mennyire elég arra, hogy egy jó itinert írhassatok fel?- Szerencsére már indultunk itt többször is, ezért ismerősek a pályák. Nagyon szoros az időbeosztás a pályabejáráson, ezért most jól jönnek a régebbi itinerek.A Nova Gorica rallyhoz hasonlóan itt lesznek kanyarok bőven sőt az utolsó gyors az az éjszakába fog nyúlni. Milyen gumikkal támadtok és a lámpa sorotok milyen lesz? - Lazerlamp-et használunk, nekem ez vált be. Most új kanyar lámpákat szereltünk fel, remélem még jobb lesz a világításunk. Pirellit használunk és a puhább keverékre szavazok, remélem bejön a választásom.Utolsó előtti
  • 2017.09.23. 12:25
    .Juhász Csaba - Juhász IstvánRenault Megane RS - Juhász-Média Kft. Nova Gorica Rally - 2017.09.08-09.Juhász Csaba: Egy nagyon nehéz hétvégén vagyunk túl. Talán életem eddigi legnehezebb versenye volt. Nagyon trükkös gyorsaságik voltak, rengeteg ugratóval, ami után mindig kanyar következett. Két felírásból lehetetlen volt felvenni a versenyt a helyi versenyzőkkel. Viszont sikerült egy jó itinert írni, és abból végig maximálisan koncentrálva (hála a több hetes Neurofeedback tréningnek), tudtunk egy elfogadható tempót menni. Még úgy is helyt álltunk, hogy a 22 km-es gyorsasági végére mind a Juhász Csaba autóversenyző beszámolóját olvashatják a 6. Nova Gorica Rally után

Rally

• 2017.09.23. 11:45
    SOLID Racing Team – 6. Rally Nova Gorica 2017. 09. 07-08.Merencsics Árpád – Halász- Szabó Anetta, Suzuki Swift GTi Mk1A rendkívül változatos körülmények, valamint a technikás pályák magas koncentrációt igényeltek.Nagyon jól sikerült a hétvége, egy meseszép helyen versenyezhettünk. Ennyire szélsőséges időjárással nem találkoztunk, mint ami itt volt a hegyek között. Volt olyan gyorsasági, hogy az elején csöpögött az eső, a közepén szakadt, a végén meg majdnem száraz volt a pálya. Az autó jól muzsikált, nagy dolgot nem kellett vele csinálni. Nagyon szeretném megköszönni a szervizünknek, hogy

Historic

• 2017.08.21. 19:42
    egyenetlenség ledobjon 200-nál az útról. Ha a mostani tapasztalatommal vágnék neki, biztos bátrabb lennék. Azért természetesen örülök a Mitropa győzelemnek, főleg, hogy Gassnerékat mindenhol tudtuk verni, pedig neki is van vagy 20 év előnye tapasztalatban ilyen kocsikkal. Most szerencsére kisebb kihagyás következik, 4 hét múlva megyünk a Mitropa következő versenyére a szlovén-olasz határon fekvő Nova Goricába, ahol remek pályák várnak minket!Makai Gergely:Valamiben elsőnek lenni, nagyon jó érzés, és azt mondani, hogy megérte a befektetett munka. Mindig van esély mindenen javítani, vagy jobbnak lenni egy