Keresés

Találatok száma: 31
Előző 2 / 2 Következő
  • 2023.10.08. 20:03
    hozzá. Ennekellenére az első körben egyetlen apró hibát követett el„Az egyik kanyarba kézifékkel fordultam, megpördültem és lefulladtam, de szerencsére nem veszítettünksok időt miatta – mondta Michelisz. – Az még mindig egy kicsit idegen számomra, hogy valaki folyamatosanbeszél hozzám – az első teszten egyébként valósággal pánikba estem az élménytől – a lassú kanyarokban feltudom dolgozni azt a rengeteg információt, amit kapok, a gyors részeken azonban sokszor csak bízom aszememben, az érzékeimben és próbálok nem kockáztatni.”Michelisz a 11. helyen állt nap közben, ám az utolsó előtti szakaszon
  • 2016.04.24. 15:24
    Michelisz Norbi Hondája már a verseny rajtjáig sem bírta ki ! Elfüstölt a Honda turbója ! Remélhetőleg a Honda szerelői meg tudják javítani a 2.futam rajtjáig és Norbi a mezőny végéről elrajtolhat a hazai közönség előtt ! Viszont van egy pozitív kicsengése is ennek a Magyar WTCC futamnak is ! ifj. Ficza Feri életének első célbaérkezésekor 2 világbajnoki pontot tudott szerezni,ugyanis a 9.helyre hozta be a Zengő csapat Hondáját amivel ő lett a mezőny legjobb Hondása ! A változékony időjárási körülmények között rengeteg versenyző bízott a száradásban és slick gumikkal vágtak neki a futamnak

WTCC

• 2015.10.29. 09:10
    folyamatosan egy autóversenyző, Michelisz Norbert a legnépszerűbb sportoló a közönségszavazások alapján.A kiemelt eredményeknél maradva a rendezvény kiemelt vendége lesz Kiss Norbert csapatával az OXXO Racing-el akik az autósport idei legrangosabb eredményeként az idei évben is elhódították az FIA Truck Race sorozat Európa bajnoki címét és a rendezvény megnyitóján egy fontos bejelentést is tesznek!Ugyanakkor minden szakág, minden versenyző, minden csapat számára rendkívül fontos, hogy további ismertségre tegyenek szert, minél több emberrel szerettessék meg sportágukat, minél színvonalasabban tudják

Autó, Motor, Sport, EXPO

• 2014.10.27. 12:42
    Michelisz Norbert José María López Sebastian Loeb

WTCC

• 2014.10.13. 13:21
    A sanghaji első futamon José María Lopéz indulhatott a poleból. Az argentin pilóta mögül két csapattársa, Ma Qing Hua és Yvan Muller vágott neki a távnak. Michelisz Norbert, legjobb Hondásként, a negyedik pozícióból várta a rajtot. López remek tempóban teljesítette a 14 kört és rajt-cél győzelmet aratott. A dobogó második fokára a hazai pályán versenyző Ma állhatott fel, míg Yvan Muller a harmadik helyen ért célba. Michelisz Norbert fantasztikusan védte ki a kilencszeres rallyvilágbajnok, Sebastien Loeb támadásait, de végül kénytelen volt elengedni a franciát. A magyar fiú a két gyári ... Hondás előtt végzett és az összetettben megközelítette Gabriele Tarquinit. A Citroen ezzel a sikerrel megnyerte a 2014-es konstruktőri világbajnokságot.A TC2-esek között a BMW-s Franz Engstler diadalmaskodott.Az első futam végeredménye:1. José María López (Citroen Total WTCC)   26:15.0972. Ma Qing Hua (Citroen Total WTCC)   +2.0893. Yvan Muller (Citroen Total WTCC)   +5.7934. Sebastien Loeb (Citroen Total WTCC)   +6.1755. Michelisz Norbert (Zengő Motorsport)   +16.0506. Gabriele Tarquini (Castrol Honda WTCC)    +16.4837. Tiago ... )   +4 körA második versenyen Mehdi Bennani remekelt. A marokkói pilóta a poleból indult, majd 15 körrel később első TC1-es győzelmét ünnepelhette. Bennani mögött Tiago Monteiro ért célba a gyári Civickel. A leggyorsabb Citroenes pilóta ezúttal is José María López volt, aki a pódium legalsó fokára állhatott fel a C-Elysée-vel. Sebastien Loeb elmért egy féktávot és kiütötte honfitársát, Yvan Mullert. Muller jobb hátsó felfüggesztése megsérült, Loeb pedig utólag egy stop-and-go büntetést kapott. Michelisz Norbert az ötödik pozícióban látta meg a kockászászlót, de Loeb megrovása miatt egy ... hellyel előrébb végzett. Gabrielle Tarquini idő előtt búcsúzott a futamtól, így a Zengő Motorsport pilótája feljött a bajnokság ötödik helyére.A második futam végeredménye:1. Mehdi Bennani (Proteam Motorsport)   26:21.8822. Tiago Monteiro (Castrol Honda WTCC)   +2.5903. José María López (Citroen Total WTCC)   +4.0414. Sebastien Loeb (Citroen Total WTCC)   +11.2385. Michelisz Norbert (Zengő Motorsport)   +13.9766. Ma Qing Hua (Citroen Total WTCC)   +14.4167. Tom Coronel (ROAL Motorsport)   +21.7258. Tom Chilton (ROAL Motorsport Mehdi Bennani Michelisz Norbert José María López

WTCC

• 2014.05.09. 23:27
    , hogy a Michelisz és a Kiss Norbival egy rendezvényen, egy versenypályán, de külön időben tudok versenyezni. Megpróbálom a legjobb formámat hozni ezen a nem mindennapi versenyhétvégén. Célom a dobogóra jutás.- Hajósi Miklós -www.hajoka.hu

Gyorsasági, WTCC

• 2014.01.16. 09:49
    eredményes három évet tudhat maga mögött. Korábban sosem volt ennyi nemzetközi verseny hazánkban, és 2014-től például olyan sorozat egyik állomását rendezik meg a Hungaroringen, mint a német DTM túraautó-bajnokság, 2021-ig meghosszabbították a Formula 1-es Magyar Nagydíj szerződését. Ebben az időszakban a versenyzők is remekeltek: Kárai Tamás és Szabó Krisztián Európa-bajnok lett autocrossban, Michelisz Norbert megszerezte a WTCC privát világbajnoki címét, Bessenyey Zoltán és Nyírfás Yulianna páros szintén Európa-bajnok lett rallye-ban, míg a kamionos Európa
  • 2013.05.06.
    . Remélem, hogy holnap reggel, az első futamon is sokan velünk tartanak, és támogatnak minket szurkolásukkal a lelátókról. Ezúton is gratulálok Michelisz Norbinak a WTCC időmérőjén elért 2. helyezéséhez, remélem, mindkettőnknek jól sikerül a holnapi nap is – tette hozzá végül Kiss Pál Tamás. A mogyoródi versenyhétvége vasárnapi programja: 2013. május 5., vasárnap 08:45 – 09:00: WTCC, warm up (Michelisz Norbert) 09:45: Auto GP, 1. futam (Kiss Pál Tamás) 12:35: WTCC, 1. futam (Michelisz Norbert) 13:35: Auto GP, 2. futam (Kiss Pál Tamás) 14:50: WTCC, 2. futam (Michelisz Norbert) Maximmun Racing Team Gyorsasági
  • 2013.05.02.
    A verseny után a teljes Honda‐csapat mindhárom versenyzővel – Gabriele Tarquini, Tiago  Monteiro és Michelisz Norbert ‐ itt marad a Hungaroringen egy kétnapos tesztre     Zengő Zoltán: „Norbi a magyar hős, akinek a jó szerepléséért mindent  megtesz a Honda”   Nagyon úgy tűnik, a WTCC világbajnokság magyar klasszisa, Michelisz Norbert és csapata  végre  megtalálta  a  közös  hangot  Kocsi‐sannal,  azaz  az  idei  autóval,  a  gyári  Hondával.  A  Yokohama Drivers Trophy tavalyi bajnoka ugyanis az elmúlt hétvégén már az időmérőn és  a  versenyen  is  harmadik  lett,  azaz  sikerélményekben ...  futamon látott forma alapján Michelisz Norbert képes újra csodát  tenni a Hungaroringen, a WTCC idei negyedik futamán. 2011‐ben a második, míg tavaly az első helyen végzett a  lelátókat  zsúfolásig  megtöltő  magyar  szurkolók  előtt,  így  az  idén  már  gyári  Hondával  versenyző  pilóta  újabb  sikerében reménykedik Gyulay Zsolt, a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség elnöke és a Hungaroring Sport Zrt.  elnök‐vezérigazgatója.   „Már az is fantasztikus eredmény, amit Norbi és a Zengő Motorsport eddig elért, de én bízom abban, hogy a  Honda gyári autójával képes lesz ismét maradandót alkotni ezen a MNASZ
  • 2013.04.10.
    Michelisz Norbi után szabadon… MARICSEK RACING TEAM – 9. Eger Rallye, 2013. április 5-7. Kovács Antal – Istovics Gergő, Mitsubishi Lancer Evo VI Sikerült megtörni az egri átkot! Kovács Antal és Istovics Gergő több év után, végre először gurulhatott át az Eger Rallye célvonalán. A Maricsek Racing Team versenyzőinek örömét a sikeres célba érkezés mellett a 12-es géposztály győzelmes is fokozta. Izgalmakban azonban most sem volt hiányuk: Michelisz Norbi után szabadon, egy madarat is elütöttek az egyik gyorsasági szakaszon… Kovács Antal: Az autó felkészítése 100%-osan sikerült, bár az ... pályákkal és bevettük Eger várát! A hangulat elmondhatatlanul jó volt; ennyi nézőt nagyon ritkán lehet látni rallyversenyen. Minden kilátogató szurkolónak köszönjük, hogy megtiszteltek bennünket és a rendezvényt a jelenlétükkel! Izgalmakban bőven volt részünk. A műszaki hibák mellett a 4. gyorsasági szakaszon – Michelisz Norbi után szabadon – elütöttünk egy madarat, ami felkenődött a szélvédőre, s így 5 kilométert félig vakon kellett teljesítenünk. Ez az eset, és a technikai fennakadások is hozzájárultak ahhoz, hogy eléggé hátracsúsztunk az abszolút értékelésben, és a kedvük is elment a versenyzéstől Maricsek Racing Team Rally
  • 2013.01.17. 08:54
    gondolom, ez legyen a minimális célunk 2013-ban is.Immár 27. alkalommal került megrendezésre a Hungaroringen a Formula 1 ENI Magyar Nagydíj, ami az állami vállalatok példa nélküli összefogásának eredményeként vált sikertörténetté, amit az a több mint 200 ezer néző tanúsíthat, aki július utolsó hétvégéjén együtt szurkolt velünk együtt a mogyoródi pályán. Ismét megtöltötte a lelátókat a Hungaroringen a WTCC-világbajnoki sorozat, melyet Michelisz Norbert itthoni győzelme és a privát világbajnoki címe tett abszolút sikertörténetté. A Zengő Motorsportpilótájának köszönhetően az először hazánkba látogató ... is.A rendezői sikerek mellett versenyzőink is fantasztikus sikereket értek el. Michelisz Norbert mellett Kiss Pál Tamás a GP3 mellett a WSR-sorozat királykategóriájában is bizonyította a tehetségét. A kamionosok között Kiss Norbert nem kevesebb, mint öt futamot tudott idén megnyerni, míg a terep-rallye nemzetközi világában SzalayBalázs, Fazekas Károly, Korda Erik öregbítette a magyarok jó hírét.És vajon mik a céljaink 2013-ban? Nos, ha röviden válaszolnék erre, akkor azt mondanám, minden, ami tavaly jól működött, idén is hasonlóan működjön. Vagy inkább egy kicsit jobban.Ha hosszabban akarnám