Keresés

Találatok száma: 6
Előző 1 / 1 Következő
  • 2017.05.18. 16:11
    Berényi László - Pap TamásSztárt Alkot Kft - Opel Adam R2M6LOG Salgó Rallye2017.04.29.30.Szombaton prológgal kezdődött a verseny Berényi Lacinak és hű navigátorának Pap Tamásnak. Itt szép abszolút második helyet értek el. Ennyire bejön nekik az aszfaltos technikás pálya?- Valóban szereti a csapatunk, a technikás pályát, de itt leginkább próbálgattuk a beállításokat. Most nem volt utcai gumink, amit füstölősre tudnánk égetni, a közönség nagy tetszésére. Tehát, maradt a gyors tempó slikkel. Legközelebb ígérem lapjára megyünk a prológon! A Sámsonháza - Nagykeresztúr gyorsig tapogatóztak a fiúk a Interjú Farkas Kálmán csapatfőnökkel az M6LOG Salgó Rallye után.Kategória és abszolút negyedik helyet ért el a legénységed az M6LOG Salgó 2017 rally-n.M6LOG Salgó Rallye

Rally2

• 2017.05.08. 13:07
    nagyjából, a jövő hét folyamán szét lesz szedve az autó és kiderül pontosan, hogy mi sérülhetett még. - Hol láthatunk Benneteket legközelebb? C2 vagy Trabi?Ami biztos - mivel már lefoglaltuk a szállást meg mindent - hogy a Trabival indulunk a Barum Rallye-n. Ha akad rá lehetőség, akkor előfordulhat, hogy indulok még az autóval, de jelenleg ezt a helyzetet nem látom pontosan, lehet, hogy idén már nem tudok indulni vele. Kornél, köszönöm szépen a riportot, és a Barum Rallye-n csak ügyesen!Köszönöm szépen a családomnak, és Pista bácsinak hogy felajánlotta az autót nekem.Reklámpartnereink:Fémtiszta Kft Balázs Kornélnak nem igazán a tervek szerint sikerült a hétvégén megrendezett M6LOG Salgó 2017 R2 futam, sajnos egy bukás miatt nem sikerült teljesítenie a szakaszokat. Kornélt faggattam a történtekről.M6LOG Salgó 2017

Rally2

• 2017.04.27. 22:36
    készített fel profin erre a versenyre, ezúton is köszönet érte! Egyébként ez az autó nem teljesen új számomra, mentem már vele, nagyon klassz kis kocsi!- Beszéljünk picit a pályákról. Mennyire ismerősek neked a szakaszok?Alapvetően ismerem őket, talán a Sámsonháza - Nagykeresztúr annyira nem. Szóval szükség lesz a navigátorra!- Tehát akkor ez alapvetően szórakozás, és talán picit teszt is?Picit teszt/megmozgatás is nekem, hiszen a következő versenyem az Iseum Rallye lesz Szombathelyen, ahol a Mitsubishivel indulunk már. Ez pont jó lehetőség, hogy picit vissza zökkenjek a versenyzésbe.- Pisti, köszönöm Molnár Pisti az EVO helyett egy Citroen C2R2-vel áll rajthoz a hétvégi M6LOG Salgó 2017 futamon. A jobb1-ben pedig egy igazán prominens személy foglal majd helyet.

Rally

• 2017.04.27. 17:42
    Berényi László - Pap TamásSztárt Alkot Kft - Opel Adam R2M6LOG Salgó Rallye2017.04.29.30.Három pályán nyolc gyors fog a versenyzőkre és a csapatra várni.Nyolc gyors ismerős és kevésbé ismert pályákon száll harcba Laci és Tomi a sporttársak és az idő ellen. A Miskolc rallye ezüstérmet hozott számotokra. Az ott szerzett adrenalin mennyire lesz elég az Ózd Rally-ra? Mekkora harc lesz itt az aranyért?- Köszönöm figyelmedet, és rögtön megnyugtathatlak mink is holtig tanulunk. Főleg a saját tapasztalatot apportáljuk a következő versenyekhez! Igaz, új autómárka esetén ez nehezebben megy! Pont Interjú Farkas Kálmán csapatfőnökkel az M6LOG Salgó Rallye előtt.A hétvégén újra rajthoz áll a Berényi - Pap legénység és az Opel Adam.Ózd Rali Salgó Rali

Rally2

• Salgó a következő a rallye 2- nek !

Rallye2

• 2017.04.12. 22:49
    . Természetesen a reptérre lett beállítva: szélesebb, sokkal keményebbek a gátlók, és több műanyag és üvegszálas elemet tartalmaz az autó, mintha egy rallye versenyre készítettük volna fel.- Minden rendben volt az autóval?Igen! Semmi technikai gondunk nem volt, ezért nem csak mi, hanem az egész csapat nagy örömmel zárta a napot! Ezúton is köszönök mindent!- Peti, következő verseny? Hol és mivel láthatunk Téged?Yondi mellé fogok beülni az M6LOG SALGÓ 2017-en de a jobb1-be! Ez nagyon komoly kihívás lesz részemről, mert igazi R2 versenyen még nem navigáltam.De azért viszem a kormányt magammal, ha esetleg ... Peti nagyon sokat segített az autó beállításában és szervizelésében. Részleteket talán Milán tud mondani róla.- És milyen volt az "első benyomás"?Valójában nem ez volt az első alkalom, hogy EVO-val mentem, évekkel ezelőtt már volt szerencsém kipróbálni egy hasonló autót, de nem igazán verseny körülmények között.Ez egy igazi vadállat a zsiguli után! Teljesen más, össze sem lehet hasonlítani! Eleve az összkerék hajtás miatt is, na meg teljesítményben közel a duplájáról beszélünk.- Lesz folytatás?Igen, én nagyon szeretném, ha lenne folytatása. Azért jó lenne egy igazi rallye pályán is kipróbálni a