Keresés

Találatok száma: 2
Előző 1 / 1 Következő
  • 2014.09.19.
    Országos Horvát Rally Bajnokság 2014 1. Moslavina Rally- Kutina Várkonyi Szabolcs-Berendi Dávid- Honda Civic Type R3 Egyesületünk, az AK Delta Sport rendezésében debütált ez a verseny Magyarországhoz aránylag közel, remek, soha nem látott pályákon, melyek nagyon tempósak, néhol keskenyek erdőben, néhol kétsávosak falvakon keresztül tiltáson!!, szóval minden volt bennük, ami egy jó és izgalmas versenyhez kell, sajnos kivéve a mezőnyt, ami elég szegényes volt, bár az eleje egész erősre sikeredett, kiegészülve Hideg Krisztiánnal és Maricsek Mikivel. A shakedown remekül sikerült azHorvát Rali Moslavina Kutina Honda AK DELTA SPORT Rally
  • 2014.09.15.
    erre volt szükségem, hogy gyorsuljak. Teszt jelleggel indultunk, de tudom, hogy hol van minden egyes másodperc, amit vesztettünk. Inkább a 180-200 fölötti részeken volt egy-két gázelvételem, balláb fékem.” A kaposvári pilóta ezúttal jó barátjával, Csáki Richárddal teljesítette a Kutina környéki futamot. „Igen, Richárddal mentem, mert Borbás Szabi nem indult Kassán és úgy gondoltam, hogy meg kell autóztatnom, hogy benne is meglegyen a megfelelő kilométer. Richárd is nagyon élvezte, sőt, hazafelé úgy jellemezte, hogy talán az eddigi legjobb versenye volt, amit teljesített.” Mozgalmas volt a Szijártó Anikó Rally