Keresés

Találatok száma: 29
Előző 1 / 2 Következő
  • 2016.07.11. 14:56
    Sajnos  az idei Veszprém rallye nem úgy sikerült Bereczki Norbert- Kozma László párosnak ahogyan azt ők eltervezték ! Bár volt öröm is az ürömben ! A versenyt megelőző  teszten bekövetkezett baleset miatt a versenyautó kipróbálása kicsit felemásra sikeredett de az elmúlt két évnek köszönhetően elég jó volt a kapcsolat a Peugeot 208 r2-vel ! Az idei esztendőben is a kategória győzelemért mentek a srácok Veszprémbe . A versenyautó dekorálása után a pályabejárás már-már ismerősnek mondható hiszen több ízben is versenyzett Norbi ezeken a Veszprém környéki szakaszokon ! A Bereczki Norbert Kozma László

ORB

• 2016.06.10. 08:38
    sajnálom ami a teszten történt ! És itt szeretnék gyógyulást kívánni Bessenyei Zolinak ! Verseny,fagyi,csapat?-Verseny lesz ,fagyi nem lesz csapat kiváló ! A navigátorom a jól bevált Kozma Laci aki kirobbanthatatlan a Peugeotból .Az autót sikerült belőni a kérésem alapján a futómű és a fék is megdöbbentő mint minden évben. A csapat 100%-on van tökéletes munkát végeznek már 3. éve ! Fagyiosztogatást nem tervezünk mert a Június egy kicsit még a nyár eleje és a partnerünk is nagyobb vállalkozásban van benne ami miatt nem fér bele a verseny idejébe ! Remélhetőleg a sikeres célbaérkezésnek örülhetünk Bereczki Norbert Kozma László

ORB

• 2015.07.15. 09:02
    Az elmúlt hét végén megrendezésre került Országos rally bajnokság Veszprémi futamán két versenyzőpáros állt rajthoz a Gusto racing színeiben. A debreceni érdekeltségű versenyzők ugyanazon kategóriában vettek részt és még a versenyautó dekorációja is azonos volt. A verseny tartogatott némi izgalmat de a célba érkezésük olyannyira sikeresnek mondható volt ,hogy a Bereczki Norbert- Kozma László kettős  a Szlovéniából bérelt Peugeot 208 R2 versenyautójával a kategória győzelmet és a kétkerékhajtás ezüstjét is bezsebelték, a Szabó Ákos-Nyakacska Bálint kettős pedig a Citroen C2R2 Max

ORB

• 2014.07.15. 07:47
    A Hajmáskér gyorsaságira üljünk be a Peugeotba a Berecki- Kozma páros mellé. Bereczki Norbert Kozma László

ORB

• 2014.07.10. 20:05
    Bereczkiék egy kis oroszlánnal a Veszprém rallyen.A Bereczki Norbert- Kozma László versenyzőpáros mutathatja meg először a magyar rallye bajnokságban a  Peugeot 208 R2 versenyautót. Ez a vadonatúj típus amelynek nagytestvérével már a fehérvári versenyen találkozhattunk de  a magyar bajnokságban az idén elsőként Bereczkiék vonultatják fel a kis-öcsit azaz a 208 R2 modellt !  Az eddig Citroen C2R2 Maxxal versenyző debreceni versenyzőknek az álma válik valóra abban, hogy egy vadonatúj típussal állhatnak rajthoz. Az autó Szlovéniából érkezett és nagy reményekkel vágnak neki a ... Veszprémi szakaszoknak a 30 km-es tesztet követően.Az autó érkezése nagyban köszönhető Sedlák –Gusto- Gergőnek ,ugyanis ő volt ennek a projektnek az egyik fő mozgató rugója. Norbi nagyon szereti ezeket a veszprémi murvás szakaszokat , Kozma Lacinak pedig lehetséges hogy ez lesz a búcsúfellépése a rallye-ban eltöltött 26 év lezárásaként  Bereczki Norbert: Borzasztóan örülünk , hogy mi mutathatjuk be ezt a vadonatúj kis oroszlánt a kilátogató versenyt szerető nézőknek és szeretnénk vele gyorsan is közlekedni. Az autó tökéletes és szép és új. A navigátoromnak a szerelőimnek és mindenkinek

ORB

• 2014.07.10.
    Bereczkiék egy kis oroszlánnal a Veszprém rallyen. A Bereczki Norbert- Kozma László versenyzőpáros mutathatja meg először a magyar rallye bajnokságban a Peugeot 208 R2 versenyautót. Ez a vadonatúj típus amelynek nagytestvérével már a fehérvári versenyen találkozhattunk de a magyar bajnokságban az idén elsőként Bereczkiék vonultatják fel a kis-öcsit azaz a 208 R2 modellt ! Az eddig Citroen C2R2 Maxxal versenyző debreceni versenyzőknek az álma válik valóra abban, hogy egy vadonatúj típussal állhatnak rajthoz. Az autó Szlovéniából érkezett és nagy reményekkel vágnak neki a Veszprémi ... szakaszoknak a 30 km-es tesztet követően. Az autó érkezése nagyban köszönhető Sedlák –Gusto- Gergőnek ,ugyanis ő volt ennek a projektnek az egyik fő mozgató rugója. Norbi nagyon szereti ezeket a veszprémi murvás szakaszokat , Kozma Lacinak pedig lehetséges hogy ez lesz a búcsúfellépése a rallye -ban eltöltött 26 év lezárásaként  Bereczki Norbert: Borzasztóan örülünk , hogy mi mutathatjuk be ezt a vadonatúj kis oroszlánt a kilátogató versenyt szerető nézőknek és szeretnénk vele gyorsan is közlekedni. Az autó tökéletes és szép és új. A navigátoromnak a szerelőimnek és mindenkinek meglepetést szerettünk Soós Szabolcs ORB
  • 2013.07.25. 06:59
    be tudjuk fejezni a Veszprém Rallye-t a sok technikai gond mellett is. Ez sikerült, de most nagy munka vár ránk, hogy újra 100 %-os állapotban lehessünk ott a következő futam rajtjánál.”   Partnereink: Interdairy Kft , Gran-Export Kft, Sea Master Kft, Vaanco Kft, Zsoltina 98 Bt, Mega Safe Credit Kft, Juhász Média Kft, Car Tools Kft, László Racing. A miskolci 1. helyezés után a 6. kategória 1. helyéről reményekkel telve várta a jubileumi, 20. Veszprém Rallye-t a Bereczki Norbert- Kozma László duó, akik nem igazán voltak megijedve a hírhedten autógyilkos veszprémi pályáktól, hiszen azok egyrészt idén sokkal jobb kondícióban várták a mezőnyt, mint általában, másfelől pedig láttak ők már ettől sokkal cifrábbat az elmúlt két évben, Romániában. Bereczki Norbert Kozma László

Rally

• Bereczki Norbert Kozma László
  • 2013.04.10.
    László Racing Team és az Eger Rally A 2013-as év az Eger Rallyval kezdődött, erről kérdeztük a László Racing Team csapatvezetőjét László Istvánt. Hogyan készültetek az első versenyre? Már év elején elkezdődtek az autók karbantartásai, felújításai. Csapatunkból van aki a régit javította, volt aki viszont teljesen új autót épített a 2013-as esztendőre. Egy új autó vásárlásában voltunk még benne, amivel a Kurtos Robi ment volna de sajnos nem jött össze! Kik képviselték a csapatot az Eger Rallyn, és milyen eredménnyel zártak? Előfutóként Magda Robi barátom söprögette az utat, aki egy vadi új ... BMW-vel indult ami pénteken lett kész Szabó Attila ( BUSMAN) versenyautó építő keze munkájával. Sajnos Robi a 2. gyorson rommá is törte azt. 170-180-as tempóval le kapott az autó az útról. ORB-ben Bereczki Norbi, Kurtos Robi, Bakó Laci, és Hodosi Gabi viaskodott. Robi sajnos a gépátvétel előtt technikai problémát jelentett, Laciék folyamatos gondokkal küzdöttek míg féktárcsa törés miatt kiálltak. Norbiék végig küzdöttek az első helyért a Baracskai Zsoltival de a Zsolti gyorsabbnak bizonyult. Így Bereczki - Kozma páros a kategória 2. fokára tudott felállni. Rally 2-ben Forgács Laci - Szabó ... Krisztiánnal abszolút 9., míg a BMW Kupa 4. helyét foglalták el. A Rally Túra Bajnokságban több párosunk is indult. Ebből kiemelném Tarr Zsoltiékat (TARZAN). Ők a megszokott Opel Astrával vágtak neki. Már mikor egészen bele jöttek a játékba, amikor egy futómű alkatrész adta meg magát, így ők is az út szélén nézőként folytatták a versenyt. Következő verseny? Mindenfélekép, a várva várt Miskolc Rally lesz, ami hazai pályának számít számunkra és kisebb versenyeken is szeretnénk részt venni kilométer gyűjtés céljából. A következő Túra versenyen valószínű hogy László István is rajthoz állott a megszokott ... navigátorával, Szabó Gabival. Reméljük részvételükkel és eredményeikkel megfelelően kiszolgálhatták partnereiket és hirdetőik reklámérdekeit. - László Racing Team - Bereczki Norbert Kurtos Róbert Bakó László Hodosi Gábor László Racing Team Rally, Rally2
  • Kozma László Bereczki Norbert
  • 2012.12.23. 10:36
    negyedik futam után talán, még vezettük is a bajnokságot. A versenyeken remekül éreztük magunkat, a pályák a már megszokott szenzációs élményt nyújtották, 2012-ben sem okoztak csalódást. Itthon a B.A.Z. megyei sprinten, Sátán mentünk egyet és egy miskolci túra verseny szerepelt még a versenynaptárunkban. Mindkét versenyen más-más navigátor ült az állandó társam, Kozma Laci helyén. Két régi navigátorom és jó barátom vállalta el a jobb1-et. Sátán Sedlák Gergővel, Miskolcon pedig Tóth Szabolccsal versenyeztem együtt. Racing.hu: Hazanéztetek. Jó volt, szép volt, de elég volt? Mit tudsz az itthoni Két éve a Rallye2 abszolút bajnokaként szedte a sátorfáját a Bereczki Norbert-Kozma László duó és a hazai bajnokság helyett Romániában próbált szerencsét Citroën C2R2 Max-ával. Első évadjukban kicsivel maradtak csak le a Citroën Trophy bajnoki címéről, és a második esztendőben is dobogóra állhatott a debreceni legénység. Bereczki Norbival beszélgettünk a 2012-es évükről.