Keresés

Találatok száma: 8
Előző 1 / 1 Következő
  • 2014.10.28. 21:02
    Megosztanád a portálolvasókkal, hogy miként értékeled a hétfői napodat?- A hétfői napom nagyon jól sikerült, az időjárás is ideális volt számunkra.Mivel gyorsasági pályán ezen a napon mentem életemben először versenyautóval, ezért ez a nap volt számomra a beszokás napja. - A reggeli első bemenetnél az autó alatt még utcai gumik voltak, mivel nedves, hideg volt a burkolat, ezért volt néhány kicsúszásom is, amiket szépen sikerült korrigálnom. A második bemenetnél, mivel már a pálya körülményei és a hőmérséklet is lehetővé tette, Slick gumikat tettünk fel. Az első néhány körben még voltak ... kicsúszásaim, viszont ahogy a gumik bemelegedtek, a tapadás a maximális volt. Körről-körre javult a vezetési technikám is.A nap végére a nyolc bemenetnek, és a négy pályán töltött, nagyon kemény órának köszönhetően, sikerült 365 km-t megtennem. - Ez a nap nemcsak a szellemi képességeimet tette próbára, de fizikálisan is, ami számomra előnyös is, mert a versenyeken még nagyobb igénybevételt is ki kell bírnom. A pályán töltött időm minden másodpercét élveztem. Ez a nap nagy kihívás volt számomra, de úgy érzem, sikeresen teljesítettem az akadályokat!Mi a terved a 2015-ös versenyévaddal, hogy Opel Astra

• 2013.04.17.
    Kupa Kilinccsel Előre Drift Kupa Balesetmegelőzési nyílt nap III. Nagyatádi tuning találkozó és szlalomverseny CAMPUS Kupa Bács Trophy II. futam West Dragrace gyorsulási verseny Ezerjó Szlalom Kupa Bakonyszentlászló, szlalom Ezerjó Szlalom Kupa Rallycross és Drift Fesztivál Drift kihívás napja Trackwood Drift Fesztivál Dragracing Kupa Helyszín Salgótarján Kakucs Ring Kakucs Ring Kiskunlacháza Kecel Súr Kakucsring Veszprém, Aréna Nagyatád Győr Tiszakécske Fertőszentmiklós Nagyveleg Bakonyszentlászló Súr Máriapócs-Rabócsiring Máriapócs-Rabócsiring Máriapócs-Rabócsiring Kiskunlacháza Rendező KOBAK MNASZ
  • 2013.03.22.
    Attila a Driftnig.hu stratégiai tanácsadója. Versenynaptár: Április 6-7. Kilinccsel Előre™ Drift Kupa • Pro és Amatőr verseny Kakucsring – Kakucs Május 19-20. RallyCross & Drift Fesztivál • Pro verseny Rabócsiring – Máriapócs Július 6-7. Drift Kihívás Napja™ • Amatőr verseny Rabócsiring – Máriapócs • Pro verseny Rabócsiring – Máriapócs • Pro Kihívásos verseny Rabócsiring – Máriapócs Augusztus 22-23-24. Trackwood™& Drift Allstars Drift Fesztivál • Nemzetközi Drift Allstars verseny Rabócsiring – Máriapócs • Pro verseny Rabócsiring – Máriapócs Szeptember 14-15. Eger Drift™ • Pro Döntő verseny Drifting.hu Drift
  • 2013.02.18. 12:54
    Kilinccsel Előre Drift Kupa Kakucsringen Április 7-én-      A séf ajánlata: Májusban a rallycross futamokkal együtt kerül megrendezésre a „RallyCross és Drift Fesztivál” - sok finomság egy helyen…-      Magyar Prémium Drift: „Drift Kihívás napja”, mely júliusban kerül megrendezésre. Receptjét egyelőre titok övezi.-      Drift Specialitás: az idei év sem múlhat el az augusztusi „Trackwood Drift Festival” nélkül, ahol a Profi forduló mellett az EEDC és a Drift Allstars kerül ismét terítékre.-

Drift

• 2013.02.03. 21:29

& Drift Fesztival Május 19-20. Rabócsiring – Máriapócs3. forduló Drift Kihivas Napja ™ Július 6-7. Rabócsiring – Máriapócs4. forduló Trackwood ™ Augusztus 22-23-24. Rabócsiring – Máriapócs5. forduló Eger Drift ™ Szeptember 14-15. Eger...Drifting Évzáró Október 13. Az oldal linkje: http://drifting.hu/ Amatőr (Street) versenyek a Drifting.hu szervezésében 2013-ban:… Március 16-17. Szezon start: Pro és Amatőr edzés1. forduló Kilinccsel Előre ™ Drift Kupa Április 6-7. Kakucsring – Kakucs2. forduló Drift Kihivas Napja ™ Július 6-7. Rabócsiring – Máriapócs3. forduló Drifting Évzáró