System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at SimpleAdserver.AspNetClient.SimpleAdserverClient.GetZoneContent(Int64 zoneId, String contentTemplate, String emptyTemplate)

Keresés

Találatok száma: 5
Előző 1 / 1 Következő
  • 2014.11.03. 15:47
    Az angol így 24 pontra növelte az előnyét csapattársával szemben, azaz megengedheti magának, hogy a hátralévő két versenyen a második helyen érjen célba Rosberg mögött, így is világbajnok lehet. A harmadik helyen Daniel Ricciardo ért célba, miután a boxkiállásoknál megelőzte a Williams versenyzőit. A boxból rajtoló Sebastian Vettel a 7. helyen ért célba. Lewis Hamilton sorozatban ötödször győzött, ráadásul az Egyesült Államokban úgy győzte le Nico Rosberget, mint Japánban: a német mögül rajtolt, s az első boxkiállás után rákapcsolt, majd a pályán elment csapattársa mellett. Rosberg ... , akárcsak Szuzukában, tehetetlennek tűnt, tényleg úgy tűnik, mintha fejben elfáradt volna a világbajnoki csata hajrájára. Hamilton előnye immár 24 pont, ami azt jelenti, hogy Rosbergnek már nem a saját kezében van a sorsa. Hiába nyeri meg ugyanis a hátralévő két futamot, benne a dupla pontos idényzáróval, Hamiltonnak mindkétszer elég a második helyen célba érnie, és világbajnok lesz. Mivel a Mercedes 17 futamon 10 kettős győzelmet aratott, ez még könnyen meg is valósulhat – bár valószínűsíthető, hogy nem a második helyre megy az angol Brazíliában és Abu-Dzabiban…Hamilton  idei 10. győzelme ... karrierje 32. diadala volt, amivel maga mögött hagyta Nigel Mansellt, és utolérte Fernando Alonsót. A Ferrari spanyol pilótája a tavalyi Spanyol GP óta nem nyert, s ha Hamilton így folytatja, hamarosan helyet cserélnek az örökranglistán.Alonsónak ezúttal a 6. hely jutott, esélye sem volt arra, hogy a két Williamsszel és Daniel Ricciardóval felvegye a versenyt. A dobogóért a két fehér autó és a Red Bull csatázott, s bár Ricciardo beragadt a rajtnál, az első boxkiállás előtt feljött Valtteri Bottasra, s egy körrel korábbi kerékcseréjével a finn elüőtt termett. Massával egy boxkiállással később ugyanezt ... eljátszotta, sőt, a már Hamilton mögött száguldó Rosberget is megközelítette.Sebastian vettel a boxból rajtolva hetedik lett, ezt célozta meg a futam előtt. Pastor Maldonado megszerezte idei első pontját, a Lotus a Monacói Nagydíj óta először volt eredményes.A Sauber pontszerzési esélyei már az első körben elszálltak, a 9. helyről rajtoló Andrian Sutilt megtorpedózta Sergio Pérez, így mindketten kiestek.Folytatás egy hét múlva Brazíliában.AMERIKAI NAGYDÍJ (56 KÖR, 308.405 KM), A VÉGEREDMÉNY 1. Lewis Hamilton brit Mercedes 1:40:04.785 2.Nico RosbergnémetMercedes4.314 mp Lewis Hamilton zsinórban ötödször nyert, a 2. helyről rajtolva, Nico Rosberget a pályán megelőzve, tiszta csatában diadalmaskodott az Amerikai Nagydíjon. Lewis Hamilton Nico RosbergCircuit of The Americas

Forma 1

• 2014.10.18. 09:28
    idei bajnoktól kaptam ki. Aminek még külön örülök, az az, hogy a 3. versenyen már az én nevemhez volt köthető az 1.3-as kategória versenyen futott leggyorsabb köre. Ráadásul, ha azt vesszük, akkor az első, valamint az utolsó futamon is lehetőségem volt a verseny megnyerésére.Milyen érzés volt a dobogón állni a második helyen?- Nagyon jó érzés volt. Szerencsére eddigi pályafutásom alatt már többször is megtapasztalhattam, milyen a pódiumon állni, de ez akkor is egy teljesen más élmény volt. Fölállni arra a dobogóra amin, idén például Daniel Ricciardo, Fernando Alonso és Lewis Hamilton állt
  • 2014.10.13. 10:58
    Izgalommentesen alakult az F1 első Orosz Nagydíja Szocsiban, ahol Lewis Hamilton a pole-ból indulva szinte rajt–cél győzelmet aratott. Azért csak szinte, mert a rajtnál Nico Rosberg a szélárnyékát kihasználva megelőzte, de a 2-es kanyarnál elfékezte magát, és a kanyaron átvágva tudott csak továbbmenni. Így is fél kört az első helyen töltött, de utána bement a boxba kerékcserére.Hamilton vígan állt az élen, és simán nyert, miközben Rosberg a tartós közepesen kemény gumikon egyre előrébb verekedte magát, egészen a 2. helyig. A Pirelli túl óvatosan választott abroncsokat erre a hétvégére, a ... biztonsági autó nem jött be a pályára, igazából csak arról marad majd emlékezetes, hogy ez volt az első Orosz Nagydíj, és itt nyerte meg a Mercedes a csapat-vb-t.Folytatás három hét múlva az Egyesült Államokban.OROSZ NAGYDÍJ (53 KÖR, 309.745 KM), A VÉGEREDMÉNY 1. Lewis Hamilton brit Mercedes 1:31:50.744 2.Nico RosbergnémetMercedes13.657 mp h.3.Valtteri BottasfinnWilliams-Mercedes17.425 mp h.4.Jenson ButtonbritMcLaren-Mercedes30.234 mp h.5.Kevin MagnussendánMcLaren-Mercedes53.616 mp h.6.Fernando AlonsospanyolFerrari1:00.016 p h.7.Daniel RicciardoausztrálRed Bull-Renault1 Lewis Hamilton sima versenyt futva megnyerte az első Orosz Nagydíjat Szocsiban, ezzel a világbajnoki előnyét 17 pontra növelte Nico Rosberggel szemben. A német túl heves rajt után a 2-es kanyarban elfékezte magát, az első kör végén a boxba ment új gumikért, s ezt követően az utolsó előtti helyről feljött a másodikra. A Mercedes ezzel bebiztosította fennállása első konstruktőr-világbajnoki címét. Lewis Hamilton Nico RosbergSzocsi

Forma-1

• 2014.09.22. 13:57
    Nico Rosberget utolérte a technika ördöge, a német a Szingapúri Nagydíjon hidraulikai hiba miatt nem tudott elindulni a felvezető körre, a boxból rajtolva is csak az első boxkiállásáig jutott, amely után nem tudott felváltani üresből. Így fel kellett adnia a versenyt, Lewis Hamilton pedig az első rajtkockából indulva csak kerékcseréi után adta át riválisainak az első helyet, tulajdonképpen sima győzelmet aratva 22 pontos hátrányát hárompontos előnnyé változtatta.Csak a biztonsági autós időszak miatt forgott veszélyben a diadala, a végén a szuperlágy gumikon elég előnyt kellett kiautóznia ... először állt az élen, a biztonsági időszak után veszekedett a mérnökével, kibírják-e a gumijai boxkiállás nélkül, s bár ő inkább kereket cserélt volna, végül is így járt jól, mert maga mögött tartotta Daniel Ricciardót és Fernando Alonsót.Alonso a két Red Bull-lal ellentétben nem kétszer, hanem háromszor állt ki kereket cserélni. Így tett Hamilton is, azzal a különbséggel, hogy az angol a safety car után, a spanyol előtte ment be a boxba, és így a Red Bullok mögött ragadt.Felipe Massa lett az ötödik, a hatalmas hajrát  bemutató Jean-Éric Vergne pedig a hatodik. A franciának öt másodperces Lewis Hamilton sikerével zárult a hetedik F1-es Szingapúri Nagydíj, a brit világbajnok pedig az élre ugrott az egyéni pontversenyben, mivel csapattársa, Nico Rosberg technikai probléma miatt kénytelen volt feladni a versenyt. A második Sebastian Vettel, a harmadik Daniel Ricciardo lett az esti futamon.Forma1 Hamilton Mercedes Szingapúr

Forma 1

• 2014.09.09. 15:21
    Nico Rosberg nem tudta kihasználni az Olasz Nagydíjon, hogy az első métereken az ölébe hullott az 1. hely, ugyanis később hibázott, így a rajtot elrontó Lewis Hamilton vissza tudta venni tőle a vezetést, és győzelmével 22 pontra faragta le a hátrányát csapattársa mögött a világbajnoki tabellán.A Mercedesekkel senki sem tudta tartani a lépést Monzában, és a rajt után negyediknek visszacsúszó Hamilton is hamar visszaverekedte magát a 2. helyre. Mint kiderült, a beállításai nem stimmeltek a startnál, ezért előzte meg őt Kevin Magnussen és Felipe Massa. Az 5. körben azonban a brazillal együtt ... elment a McLaren mellett, újabb 5 kör elteltével pedig a Williamst is megkerülte az első sikánnál, így Rosberg után eredhetett. A kerékcserék első, és egyetlen fordulójáig 1,5 másodpercre megközelítette csapattársát, és - a csapatvezetés idegeit megkímélve - végül valódi küzdelem nélkül előzte meg: Rosberg a 29. körben (a futam során már másodszor) elrontotta az első kanyarkombináció féktávját, és csak Hamilton mögé tudott visszatérni a menekülőútról. A dobogó harmadik fokára Massa álhatott fel, a Williamsszel először, egy számára viszonylag eseménytelen versenyt követően. "Sokszor nem volt