Keresés

Találatok száma: 2
Előző 1 / 1 Következő
  • 2023.11.27. 10:26
    felszerelés, elég volt kezdésnek egy sisak. Igazából, amikor elkezdtem a gokartozást, akkor a bérgokartpálya volt a legközelebb, legegyszerűbben elérhető, és utólag úgy érzem, hogy az alapokat és néhány turpisságot nagyon is jól megtanított.2022-ben az FIA Motorsport Games-en találkoztunk Franciaországban. Marseille-ben a Circuit Paul Ricard versenypálya területén versenyeztél Gokartszlalom kategóriában. Miként is sikerült ez, hogy érezted magad abban a környezetben? - Amit nagyon fontosnak tartok megjegyezni, hogy nagyon büszke vagyok magunkra. Ezt úgy értem, hogy Ádámra, a csapattársamra és magamra ... . Ehhez gratulálok. Mit is lehet tudni erről a kategóriáról? - 2021-ben és 2022-ben is bajnoki címmel zártam az Országos Amatőr Gokart Bajnokságon. Ahogyan a neve is tükrözi, a versenyzők nem saját gokartokkal mennek, hanem a bajnokság gépeivel. A kategóriák alsó súlyhatárok szerint vannak meghatározva. Ezek a súlyok, a versenyző felszereléssel együtt adott súlyát jelentik – a gokart nem számít bele. A junior kategória alsó súlyhatára, amikor én 21’-ben ebben versenyeztem és ebben bajnok lettem, 45kg volt az. Az 1.-es kategória már 60kg alsó súlyhatárral rendelkezett, itt versenyeztem én is, és

Szlalom, Gokar, Autósport

• 2022.12.21. 15:39
    A kilenctagú Magyar válogatott tagja volt Juráncsik Balázs, aki a Gokart Sprint Senior kategóriájában képviselte hazánkat.Juráncsik Balázs beszámolója:A hétvégén lezajlott a második FIA Motorsport Games, amit Franciaországban rendeztek meg. Egy igazi hullámvasút volt ez a hétvége.  A pénteki 5 edzésből 4 edzésen a top 10-ben zártunk, ezután jött az időmérő, ahol 2 csoportba soroltak minket a 31 fős mezőnyből. Az időmérőn a csoportomban sikerült megszerezni az 5. helyet, de volt pár pilóta, akik büntetést kaptak, így csoport 3. és összetett 5. helyre léphettem elő. Az első selejtező Október 26-30 között került megrendezésre Marseille-ban, az FIA Motorsport Games nevű Autósport Olimpia.Gokart FIA Motorsport Games 2022