Keresés

Találatok száma: 30
Előző 2 / 2 Következő
  • 2021.10.20. 09:06
    A Ritmus ASE a Klausz-Csányi Skoda R5 trióval képviseltette magát a 22. Porec Rallye-n. Idén ez a horvát és a szlovén bajnokság közös versenye volt. Klausz Kristóf Csányi Botond

Rally

• 2021.09.01. 08:16
    . Ford Fiesta R5 MkII +48,53. Velenczei Ádám Bacigal Igor Gulf Racing Hungary SKODA Fabia R5 Evo +1:07,64. Klausz Kristóf Csányi Botond Klaus Motorsport SKODA Fabia Rally2 +1:09,85. Csomós Miklós Nagy Attila Borsod Talent Motorsport SKODA Fabia R5 +1:47,4

Rallye1

• 2019.12.22. 17:16
    Nagyon okos, higgadt és taktikus versenyzéssel szerezte meg Klausz Kristóf-Csányi Botond páros a 23. Taxi4 Mikulás Rallye győzelmét, ezzel megduplázva eddigi összetett győzelmeik számát.  Klausz Kristóf Csányi Botond Vincze Ferenc

Rally

• 2019.08.01. 12:06
    navigátort találni, talán most már vissza tud térni Csányi Botond, akivel azért a legösszeszokottabb Kristóf.Klausz Kristóf:Életem első kanári-szigeteki versenye nem úgy sikerült, amit elvártam volna magamtól, de így elsőre ez egy nagyon nehéz verseny volt. Sajnos kettőből nem sikerült a pályát jól felírni, így nem tudtam magabiztosan versenyezni, végig bizonytalan voltam az itinerünk miatt. Emiatt gyorsulni sem tudtam, hiába voltak jók az autó beállításai. A mezőny is talán most a legkeményebb, mióta az ERC-ben versenyzek, így nem volt esélyem előrébb végezni. Alapvetően tetszettek a pályák, a

Rally

• 2017.03.31. 11:41
    csapatnak). Szabolcs nagyon jól, és magabiztosan tudott menni, ami segítség volt nekem is, és ezúton is köszönöm neki a szakmai támogatást. A Mitropa Kupa 4. helyével sok pontot tudtunk gyűjteni, ami lelkesedésre ad okot mindkettőnknek. Szeretnék gratulálni Hideg Krisztián – Kerék István párosnak, valamint Klausz Kristóf – Csányi Botond kettősnek, nagyon szépen és gyorsan mentek. Látszik mennyi munka van mögötte! A következő versenyünk május elején lesz Horvátországban, így lesz egy kis időm még jobban felkészülni - mentálisan is, de várom már az újabb kihívást, úgy tűnik, a rallyzás is magával ragadt ... Várkonyi Szabolcs - Makai GergelyRebenland Rally - Ausztria2017.03.17-18.Ritmus ASE - Mitsubishi EVO IX. Egy 3. és egy 4. helyet hozott el a csapat által támogatott két páros. A Várkonyi-Makai páros 4. lett, míg az osztrák 2-es kategóriába bronzérmet nyertek a Mitsubishivel, míg a Klausz-Csányi páros 3. lett és a kategóriájuk ezüst érme is az övék lett.Várkonyi Szabolcs: Életem egyik legnehezebb, de legélvezetesebb versenyén vagyunk túl. Rengeteg kanyar, felhordás, néhol 200-as tempó, néhol 20-as, szerintem a 20km-es gyorsaságin több kanyar volt, mint Magyarországon az összes versenyen

Rally

• 2016.12.23. 21:34
    A Ritmus Ase 3 párossal vág neki a 18. Szilveszter Rallye-nak, a már lassan megszokott Várkonyi Szabolcs-Makai Gergely Mitsubishi trió lesz a legelőkelőbb rajtszámmal, de ott lesz a Csányi Botond-Lengyel László páros is egy Honda Type-R R3-assal, valamint először az egyesület színeiben a Tresó Ádám-Boér Máté páros egy ritkaságnak számító Opel Kadett C-vel a historicos mezőnyben. Várkonyi Szabolcs Makai Gergely Boér Máté Csányi Botond Lengyel László Tresó Ádám

Rally

• 2016.12.08. 14:50
    megköszönni a fotós kollégáknak a sok szép képet és érdeklődést, örülök, hogy nem csak a pályák szélén, hanem a szervizparkban is találkoztunk!Csányi Botond: Nagyon el vagyok szomorodva. Augusztus óta nem ültem bal oldalon versenyautóban. Izgatottan vártuk a Mikulás Rallyt. Amolyan bónuszfutamnak terveztük a párommal, úgy gondoltuk, hogy megfelelő karácsonyi ajándék lehetett volna számunkra. Többször indultam már ezen a versenyen, leginkább Régi, Suzuki kupás Swiftekkel. Ezért is voltunk nagyon bizakodóak, ugyanis a Peugeot 106 egy 160 Lóerős, speeres autó, ami tényleg nagy élményt nyújt a murvás Két autóval vett részt a Ritmus ASE csapata  a murvás záró futamon, a  20. Mikulás Rally-n, sajnos azonban csak a Várkonyi-Makai páros Mitsubishi-je látta meg a célt egy trükkös defekt után, míg a Csányi-Wesz páros Peugeot-jának egy eltört motortartó bak okozta a vesztét, miután átugrott a vezérműszíj, tönkretéve a motort. Várkonyi Szabolcs Csányi Botond Makai Gergely Wesz Viktória

Mikulás Rallye

• 2015.06.20. 13:45
    Korábban indultál már Geko Ypres Rally-n, ez jelent-e előnyt számodra?- Mindenképpen jelent előnyt a helyismeret,  bár csak 3 pálya ugyanaz, mint tavaly. A többi is néhány helyen egyezik az előző évivel, remélem ez megmutatkozik eredményben is.Június 25.-én Qualifying Stage vár rátok majd öt kilométeren. Mit is jelent ez, miben befolyásolja pénteki rajtolásotokat?- Gyakorlatilag itt dől a rajtsorrend, bár úgy gondolom, ezeken a pályákon kevés előnyt jelent, hogy néhány hellyel előrébb indulsz, vagy hátrébb.26.-án pénteken hét gyors vár rád és navigátorodra Csányi Botondra. Nappal 48 km

ERC, Rally

• 2015.06.09. 11:50
    többször is hibázott, azonban neki mindig szerencséje volt.Legközelebb, hol és milyen autóval várható az indulásotok?- Legközelebb Belgiumban az ERC bajnokság  Ypres-i futamán indulok Csányi Botond navigálásával, szintén ezzel a Peugeot 208-assal június végén, ahol már nem először indulunk és remélem, ott már fel tudjuk venni az ifjú titánok tempóját, azonban előtte még csinálunk egy nagy tesztet Magyarországon, ahol próbáljuk minél jobban beállítani az autót Belgiumra.Támogatók: HETECH TREND KFT, SUN&FUN HOLIDAYS, TRUCK PARTS KFT. AIRVENT ZRT. DROIDX KFT. VILLUMEN KFT.  VPT

Rally, Saturnus Rally

• 2014.11.03. 15:38
    ;  C3    1:26:26,32. Kövesdán András–Varga László    Porsche 911 SC    D4    1:28:21,63. Lévai Ferenc–Csányi Botond    Opel Kadett C Coupé    D3    1:29:50,64. Kenderesi Árpád–Gyors László    Lada 2101    D2    1:40:15,15. Tóth István–Bruckner Viktor    Skoda S120 S    C2    1:42:23,96. Kátai Tamás–Sárdi Zoltán    Fiat 131 Abarth Gr4    D3    1:42:25,87. Lukács Zsolt–Gulyás Katalin    Skoda 110 L Rally    C1   ... ” – mondta Wirtmann Ferenc.A D korcsoportot, az idén csak egy versenyen induló Kövesdán–Varga kettős nyerte Porsche 911 SC-vel. Ők végig motorproblémával küzdöttek. „Nem forgott hatezer fölé a motorunk, a Porschéról pedig tudni kell, hogy hat- és nyolcezer között jön meg az erő, úgyhogy nem is erőlködtünk” – mondta Kövesdán András.A D csoport második helyét szerezte meg a Lévai–Csányi kettős Opel Kadett C Coupéval. „Ez volt a negyedik versenyünk az autóval, mostanra állt össze olyanra, amilyet szerettünk volna. Ahhoz képest, hogy egész életemben elsőkerekes autóval versenyeztem én is hamar megszoktam