Keresés

Találatok száma: 155
Előző 2 / 8 Következő
  • 2017.06.13. 17:21
    32. FUCHS Rally 2017Juhász Csaba - Juhász IstvánHonda Civic Type RJuhász-Média Kft.Az autó és a pályák ismerősek voltak számotokra. Az időjárás is kegyes volt, igaz te esőért imádkoztál a verseny előtti napokban. Keskeny pályák, kihordások, és tíz gyors várt rátok 105 kilométerével. Miként is sikerült az egy napba sűrített versenyt teljesítenetek, voltak-e kalandjaitok, a Honda jól működött-e alattatok, mely szakaszok jöttek be nektek, és melyet is felejtenétek el, a városi bálakerülgetés (Super Special) hogy feküdt a Hondának?- Valóban ismertem ezeket a pályákat, tavaly is ebben a verzióban ... voltak ezek a szakaszok. A különbség az, hogy akkor egy másik Hondával indultunk, aminek a futóműve sokkal jobban illett ezekhez a viszonyokhoz.- Ezzel az autóval tavaly Toscanaban indultunk, azóta fejlesztették a motort és vadi új sebességváltót kapott a Civic. Ezekkel nem is volt gond, jól teljesítettek, ellenben a futómű‎vel, ami sajnos nem volt hozzá hangolva ezekhez a pályákhoz. Túl kemény rugókkal hozták az autót és a helyszínen kiderült, hogy a szervizbuszban nem volt tartalék alkatrész, hogy puhábbra cseréljék azokat.Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy én sem voltam százas, mert fájós háttal Interjú Juhász Csaba rally versenyzővel. A hétvégén a 32. FUCHS Velenje Rally-n vettél részt Juhász Pisti navigálásával és egy Honda Civic Type R R3asversenyautóval.

Rally

• 2016.08.10. 09:53
    Augusztus 12-14-én a Baranya Kupán indulsz Juhász Pisti navigálásával és Honda Civic FD2-vel.Szombaton Komló főutcáján Prológgal kezdődik számotokra a verseny.Itt jó igazán a nézőknek tudtok majd autózni, főleg ha néha meghúzgálod a kéziféket. Jól gondolom?- Tavaly már mentünk a prológon, akkor is a kézifék játszotta a főszerepet. Ez most is így lesz! A Prológról a Camping - Árpádtető gyorsok várnak rátok háromszor is egymás után majd tíz kilométer hosszúságú szakaszon.Mit lehet tudni erről a gyorsról? Mennyire lesz kihordásos a harmadik körre vajon? Hasonlít-e valamely Mitropás Teszik ezt a nemrégen megrendezett olasz Casentino rally után, ahol kategória elsők lettek!2016.08.12-14. Baranya Kupa.Juhász Csaba - Juhász IstvánHonda Civic Type R FD2 - Mitropa Rally Cup

Rally OB

• 2016.04.22. 21:31
    Lavanttal Rallye 2016.04.08-09.Juhász Csaba - Juhász IstvánJuhász Média Kft  - Honda Civic TypeRInterjú Juhász Csaba autóversenyzővel az ausztriai verseny után.Kedves Csaba!

Rally, Lavanttal Rallye

• 2015.11.01. 11:57
    Juhász Csaba - Juhász IstvánCrash Men Team 3-Städte Rallye 2015Honda Civic TypeRInterjú Csabával a verseny után.Egy rövidre sikeredett Mitropa Rally Cup futamon vagy túl a Honda Civic Type R-el.

Rally

• 2015.07.17. 21:02
    A hétvégén testvéreddel Zsoltival, a Mátra Rallyn veszel részt a Honda Civic FD2 társaságában.Ezen a rallysprinten 4x8,42 km kell megtennetek minél rövidebb idő alatt, a Mátraszentimre - Mátrakeresztes szakaszon.

Rallysprint

• 2015.06.09. 20:00
    Interjú Juhász Csabával.Egy sikeres Saturnus Rally-n vagy túl testvéreddel, Zsoltival.Az A7 kategóriában sikerült győzedelmeskednetek a Honda Civic Type R versenyautótokkal a Saturnus Rally-n.

Rally

• 2015.01.08. 17:20
    Várkonyi Szabolcs – Berendi DávidHonda Civic Type-R R332. Internationale Jänner Rallye2015.01.04-062015. Január harmadika, és hatodika között került megrendezésre a 32. International. Jänner Rallye ahol Berendi Dávid navigált neked a Honda Civic Type R R3-ban.
  • 2014.09.22. 15:09
    Bessenyey Zoltán – Nyirfás Julianna (Honda Civic Type R3)

Rally

• 2014.06.10. 20:22
    A ceredi rallysprinten már hangolt rá, de a hétvégén végre élesben is debütálhat az idei rally2-es szereplésre a Kondella Péter - Szilassy Arnold duó. Az új mezőnyben a SOLID Racing Team versenyzőinek első megmérettetése a június 13-15-ei, Székesfehérvár Rallye lesz. A bemutatkozás mellett azért is lesz fontos verseny ez a páros számára, mert Arnold helybéliként, hazai környezetben fog szerepelni. A fiúk most sem adták lejjebb elvárásaikat: a kategóriagyőzelemért és az N csoport elsőségéért szállnak harcba a Honda Civic Type-R-rel.Kondella Péter: Hatalmas várakozás előzi meg részünkről a SOLID RACING TEAM – Székesfehérvár Rallye 2014Kondella Péter – Szilassy Arnold, Honda Civic Type R

Rally2

• 2014.04.17. 16:41
    Nem indult egyszerűen Kondella Péter és Szilassy Arnold ceredi hétvégéje. A Solid Racing Team duója lábon vitte le a versenyhelyszínre a Honda Civic Type R-t, mely útközben elkezdett „dadogni”. Sokáig fejtörést okozott, mi is állhat a probléma hátterében, de a hibát végül sikerült orvosolni. A tesztnek kikiáltott futam, a kezdeti nehézségek ellenére, nagyon jó hangulatban telt a csapatnál, s a páros jelentős tapasztalatokkal is gazdagodott.Kondella Péter: Pénteken, ahogy vittük le lábon a Hondát a verseny helyszínére, éreztük, hogy valami nem kerek. 4500-as fordulat fölött nem ment a kocsi SOLID RACING TEAM – MIDEX Cered RS, 2014. április 13.Kondella Péter – Szilassy Arnold, Honda Civic Type R

Rallysprint

• 2014.04.01. 11:57
    Juhász Csaba - Juhász ZsoltCRASH-MEN TEAM KFTHonda Civic Typer FD220. Vredestein Miskolc Rally2014.03.28-30

Miskolc Rallye

• 2014.03.19. 08:10
    Most egy Honda Civic FD2 versenyautóval vágtok neki a tizenhárom gyorsnak. Március 21.-én öt, 22-én kilenc gyors vár rád és Bencs Gábor navigátorod számára. Ebből egy a harmadik éjszakába menő gyors lesz, hisz 19:34-kor rajtol majd az első autó.Szőlőtőkék erdejében mennyire szeretsz versenyezni? Milyen érzés több éve itt csapatni?- Nagyon élvezem a pályákat - mondjuk a szőlőtőkéket nem annyira kedvelem, mivel minden évben leverek legalább egy tükröt az autóról. Jobban feküdne nekünk a verseny, ha egy kicsit kiszélesítenék az utakat :-) . Szívesen térünk ide vissza, és ami lényeges Juhász Csaba - Bencs GáborCRASH-MEN TEAM KFTHonda Civic Typer FD2Rebenland Rallye 2014A Mitropa Rally Cup 2014-es első versenye Ausztriában, Leutschach város központtal kerül megrendezésre.

Mitropa kupa

• 2014.01.06. 13:19
    Eurosol – Honda Civic Type-RJänner Rali 2014, összefoglalóBessenyey Zoltán – Nyirfás „Yulianna”6 ponttal indította meg a 2014-es ERC 2WD bajnokságot az Eurosol – Honda Civic Type-R csapat,

ERC

• 2013.11.22. 19:57
    Juhász Csaba – Szántó SzabolcsCar Tools Kft - Honda Civic Type RARK Sprint Miskolc. 2013.11.16-17

Rallysprint

• 2013.10.23. 22:54
    Juhász Csaba - Bencs GáborCar Tools Kft - Honda Civic Type RJuhász Csaba autóversenyzőt kérdem, a hétvégi Németországi Mitropa Rally Kupa előtt.A Mitropa Rallye Cup utolsó futamát rendezik meg most hétvégén, október 24-26-án Németországban. Most újra a Honda Civic Type R-el indulsz Bencs Gabival.

Rally, ADAC 3-Städte-Rallye

• 2013.10.01. 18:11
    Eurosol – Honda Civic Type-R. Croatia Rally 2013, összefoglalóBessenyey Zoltán – Nyirfás „Yulianna”A hétvégi Horvát ralin, amely az Európa Bajnoki sorozat 10. futama volt, az Eurosol – Honda Civic Type-R csapat kettőse, Bessenyey Zoltán és Nyifrás Julianna újabb hatalmas lépést tettek a végső győzelem felé.
  • 2013.09.02. 19:01
    Eurosol – Honda Civic Type-RBarum Rally Zlín 2013, összefoglalóBessenyey Zoltán – Nyirfás „Yulianna”Egy újabb, semmihez nem foghatóan nehéz és küzdelmes versenyen van túl az Eurosol-Honda Civic Type-R csapat két versenyzője. Bessenyey Zoltán és Nyirfás Julianna hatodik idei ERC versenyüket újabb dobogós hellyel zárták, hiszen a 2WD értékelés 3. helyén futottak be, ezzel tovább növelték előnyüket a bajnoki tabellán.
  • 2013.08.22. 09:55
    Minden a terveink szerint alakult!Kondella Péter - Szilassy Arnold  Honda Civic Type-R - Tatabánya Rali.Petit kérdezem a sikeres verseny után.

RTE, Rali Túra Bajnokság, Rallysprint

• 2013.01.07. 19:17
    A Jänner Ralin a Honda Civic modellje 40, míg Bessenyey Zoltán pilóta 35 éves lett. Ennél azonban sokkal fontosabb, hogy a csapat élete első ERC futamán a 2WD bajnokság harmadik és a 2WD Team bajnokság első helyét szerezte meg.Bessenyey Zoltán: Azt hiszem életünk egyik legnehezebb versenyén vagyunk túl, de minden méter megérte. Nagyon boldog vagyok, hiszen életünk első ERC futamán sikerült harmadik helyen végeznünk a 2WD bajnokságban és megnyertük a 2WD csapat értékelést. Ez így kimondva is szép, de elérni ezt az eredményt nem volt könnyű feladat. Szinte minden szakaszon volt valami gondunk Kettős születésnapot ünnepelhetett az Eurosol – Honda Civic Type-R csapat a 2013-as Rally Európa Bajnokság nyitófutamának végén.

Rallye ERC

• 2008.10.06.
    180LE Honda Civic Vti tipusú Rally1-es versenyautó, versenygumival, profi navigátorral.