• 2019.11.25. 12:16
    Bereczki Norbert Géczy Tamás

Rally

• 2016.09.06. 11:44
    Ellenfélben nem lesz hiány ! Hétvégén folytatódik a Román rallye bajnokság ahol a Bereczki Norbert- Géczy Tamás kettős is rajthoz áll. Az idei utolsó murvás romániai versenyen a debreceni fiúk egy Suzuki Swift 1,6 Sport versenyautóval indulnak. Az idei esztendő legnépesebb mezőnye jött össze erre a versenyre amelyen több román bajnok is részt vesz. A legnépesebb kategóriában kell a magyar srácoknak helytállni és a legjobb eredményre törekedni ahol 29 kategória ellenfél fog versenyezni a dobogó legfelső fokáért .A versenyautó tökéletesen fel lett készítve és át lett állítva a múlt hét ... autót. Utána pedig remélhetőleg egy kezes báránnyal egy jó versenyzést produkálhatunk.  Már várjuk a rajtot és a célt is ! –mondta Bereczki Norbert pilóta.Reklámpartnereink: Magyar Kőtörő Kft,Elix-vill Kft, Kemad Kft,Interdairy Kft,Gran-Export Kft,Zsoltina 98 Bt,Vaanco Bt,SL Forg Kft,Mega Safe Credit Kft,Félix Professional Kft,Globallift Kft,Metisz-Tomker Kft, Juhász Média Kft,racing.hu Bereczki Norbert Géczy Tamás
  • 2015.07.15. 09:02
    Az elmúlt hét végén megrendezésre került Országos rally bajnokság Veszprémi futamán két versenyzőpáros állt rajthoz a Gusto racing színeiben. A debreceni érdekeltségű versenyzők ugyanazon kategóriában vettek részt és még a versenyautó dekorációja is azonos volt. A verseny tartogatott némi izgalmat de a célba érkezésük olyannyira sikeresnek mondható volt ,hogy a Bereczki Norbert- Kozma László kettős  a Szlovéniából bérelt Peugeot 208 R2 versenyautójával a kategória győzelmet és a kétkerékhajtás ezüstjét is bezsebelték, a Szabó Ákos-Nyakacska Bálint kettős pedig a Citroen C2R2 Max ... versenyautójukkal a kategória bronzérmét hozták el Veszprémből.Bereczki Norbert: - Rettenetesen élveztük a kétnapos száguldást. Ismét egy tökéletes autót kaptunk az Oktán sporttól , a tavalyi sikerünk után egy kicsit finomítottunk a beállításokon és az áttételezésen ami miatt még gyorsabbak tudtunk lenni.Szabó Ákos: - Már a teszten voltak motorgondjaink de a szervizcsapat  megoldotta a problémát . Leesett a hátsó lökhárítónk,beleakadtunk egy  fába az autó elejével,leesett a hátsó ajtónk,voltak műszaki gondjaink de ezt a rengeteg hibát leszámítva tökéletesen működtek az abroncsaink ,nem volt Bereczki Norbert Szabó Ákos

ORB

• 2015.07.01. 11:11
    A 2014-es esztendő után Bereczki Norbi ismét egy Peugeot 208 R2 -vel támad a Veszprém rallyn.De ,hogy a Gusto Team-ben ne legyenek magányosak ,ezért a Szabó-Nyakacska kettős is beveti a Citroent ezen a fantasztikus murvás futamon. Norbi, rég ültél versenyautóban.-Igen ,ez így igaz, de mivel nagyon szeretjük ezt a Veszprémi futamot ezért erre a versenyre összpontosítunk és próbáltuk ismét összerakni a keretet, hogy egy ilyen fantasztikus ,hozzám igen közel álló murvás versenyen tudjunk versenyezni egy tökéletes autóval.Autó a jól megszokott ,már a tavalyi évben a Magyar nagyközönségnek Bereczki Norbert Szabó Ákos

ORB

• 2014.07.15. 07:47
    Bereczki Norbert Kozma László

ORB

• Bereczki Norbert
  • 2013.10.14. 21:16
    Az idei esztendőben második alkalommal rendezi meg a Bereczki Norbert-Soós Szabolcs duó a debreceni Gázvezeték úti salakmotorpályán a K Z Invest kupa autós körversenyt. Az idei esztendőben egy kupasorozat keretein belül rendeztek amatőr autóversenyeket Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében 5 alkalommal amelynek az utolsó fordulója a Salakarénában lesz. Ezen sorozatnak a pikantériája, hogy minden alkalommal nagyon népes autós mezőny gyűlik össze a rajtvonalhoz akik kiválóan szórakoztatják a kilátogató nagyérdeműt fordulásaikkal olykor a stoppert figyelmen kívül hagyva. Ez most sem ... rendezvényre azoknak lesz módjuk arra ,hogy segítsenek az alapítványnak. Akik a versenyt megelőzően szeretnének segíteni , megtehetik a rendezők elérhetőségein  Soós Szabolcs 06-30-422-2289 vagy Bereczki Norbert 06-70-333-1966 telefonszámon.Addig is nézzük meg a két évvel ezelőtti verseny kisfilmjét : Bereczki Norbert Soós Szabolcs