Keresés

Találatok száma: 2
Előző 1 / 1 Következő
  • 2017.05.30. 14:35
    SOLID Racing Team - 5. Steelvent Ózd Rally 2017.04.28-30.Gyenes András - Horváth Levente, VAZ 2101 A verseny előtt két nappal csütörtök hajnalban elindultunk versenyzőtársammal, Horváth Leventével maximálisan felkészülve, egy kiválóan felkészített versenyautóval a 2017-es Ózd-Salgótarján Rallyra.Ilyenkor pályabejárással és itiner készítéssel zajlik a péntek délutáni prológig a versenyre hangolódás, valamint adminisztratív és technikai átvételekkel.A csütörtöki napunk az Ózd környéki pályák feldolgozásával zajlott és úgy terveztük, hogy a pénteki nap szabadidejében a salgótarjáni szakaszokat ... a második versenynapot is hiba nélkül abszolváltuk és megnyertük kategóriánkban ismét a versenyt.Ez a kis technikai küzdelem tette még fényesebbé az érmeinket számunkra. Nagyon boldogok vagyunk, hogy sikerült jól szerepelnünk az 5. Steelvent Ózd Rallyn.Partnereinknek köszönjük az együttműködést: Evolution Consulting Kft., Innovitas Nonprofit Kft., Avanzo Trade Kft. - The Body Shop, RAIKER Kft., Egrokorr Festékipari Zrt.,  Laurus Consulting Kft. - Cortesia Group, Ital Logisztika Kft., Triumph-Adler, C+D Automatika Kft., Dome Facility Services Group Kft., BBD 96 Kft., Hekus Bűnügyi magazin.

Historic

• 2017.05.10. 22:39
    Nagyon jól érezték magukat Csabáék az ORC 2. futamán, az 5. Steelvent Ózd Rallye-n. Sajnos a kategória első 5-be nem sikerült behozniuk az EVO-t. "Az a helyzet hogy fogynom kellene, ezzel a súllyal sajnos nem fogunk tudni jobb időt menni." - mondta Csaba.A szervezéssel is maximálisan elégedettek voltak, hiszen alig volt csúszás. "Minden nagyon flottul működött. Azt látom, hogy az ORC pozitív irányba változik a tavalyi (tavaly előtti) dolgokhoz képest. Nem emlékszem olyan versenyre, ahol az IE-ben max 3 autó lett volna." - tette hozzá Csaba."Voltak pici mentális problémák, jobban össze kellett Lajosházi Csaba és navigátora, Takács Gábor is sikeresen abszolválta az 5. Steelvent Ózd Rallye-t. Bár a várt eredmény elmaradt, cseppet sem szomorúak a srácok!5. Steelvent Ózd Rally