Kicsák Attila ismét a Rabócsiringen - 2011.12.17.

Infó: Karácsonyi Rallysprint a RabócsiRingen Kicsák Attilával! December tizenhetedikén, ismét rallyautók hangjától fog zengeni a Rabócsiring. Karácsonyi RallySprint verseny veszi kezdetét reggel kilenc órától. Jó pár éve még maga is Rallycross versenyzőként csapatott a Ringen, és nemsokára már Rallyversenyzőként láthatjuk Kicsák Attilát egy Mitsubishi EVO VI és egy BMW E36 M3 volánja mögött. Ezen verseny előtt faggattam Kicsák Attila autóversenyzőt. Kedves Sporttárs, mikor csapattál itt utoljára és milyen vassal? Nemrégiben volt itt egy amatőr verseny, ahol egy időben két külön pályán kellett harcolni az idővel. Akkor a BMW E36 M3-al indultam. 2010-ben a szilveszter Rallyn Kategória 3-ik helyét csíptük meg navigátorommal. Nagykállóban a Rallyn, kategória és abszolút első helyet szereztem meg. Előtte 1999-től Rallycrossban tekertem a kormányt. Legjobb eredményem, egy E30 IX-s BMW-vel kategória bajnoki címem volt. A decemberi BAZ Rally-n lehet, hogy két autóval indulok tesztelési szándékkal. A bömös sokkal kezesbárányabb, könnyebb vezetni, a micu teljesen más technikát kíván. A Gizmo-Team színeiben indulok a versenyen, és bízom a rég megszerzett tapasztalatomban, célom, hogy újra a dobogón állhassak! A Gizmo-Team lehetőséget biztosít versenyautói kipróbálására! Infó: Kicsák Attila 20/9742464 - Hajósi Miklós – www.hajoka.hu